2990
B&L Group SIA
Biroja administrators

Prasības kandidātiem

Darba pienākumi:

  • Biroja darba un saimniecisko jautājumu organizēšana, koordinēšana un pārraudzība
  • Lietvedības organizēšana
  • Iesaiste grāmatvedības dokumentu apkopošanā
  • Uzņēmuma kvalitātes sistēmas administrēšana
  • Uzņēmuma produktu dokumentācijas organizēšana
  • Atbalsts biznesa virzienu vadītājiem mārketinga un pārdošanas pasākumu organizēšanā
  • Sadarbība ar vadītāju un darbiniekiem citu uzdevumu ietvaros

Galvenās prasības:

  • Iepriekšēju pieredzi līdzīgu pienākumu pildīšanā
  • Teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte
  • Teicamas latviešu un labas angļu valodas prasmes, vēlamas krievu valodas zināšanas;
  • Labas datorprasmes (MS Office)

Darba pienākumu apraksts

Biroja administratora darba pienākumi

·        Lietvedības funkcijas nodrošināšana (līgumu reģistrs, dokumentu pārvaldība, ienākošas korespondences registrācija u.c. ar lietvedību saistītie darbi);
·        Grāmatvedības atbalsts (vadošo darbinieku attaisnojuma dokumentācijas apstrāde, dokumentu sagatavošana nodošanai grāmatvedības ārpakalpojumu sniedziedzējam);
·        Biroja saimnieciskās lietas (kancelejas, saimniecības un IT preču pasūtīšana un sagāde; biroja pārtikas pasūtīšana u.c.);
·        ISO sertifikācijas dokumentācijas uzturēšana (ISO GDP, ISO 9001);
·        Ar uzņēmuma produktiem saistītās dokumentācijas uzturēšana (sertifikātu uzskaite un reģistrācija; dokumentu organizācija; produktu reklāmas materiālu bilžu bankas izveide un uzturēšana);
·        Atsevišķu darbu veikšana īslaicīgi aizvietojot vai palīdzot noliktavas darbā (dokumentācija, investarizācija);
·        Uzņēmuma sociālo tīklu kontu un Thea mājas lapas uzturēšanas asistēšana, satura ievietošana, komunikācija;
·        Atbalsts biznesa virzienu vadītājiem marketinga un pārdošanas pasākumu organizēšanā:
o  Prezentmateriālu pasūtīšana, ražošanas koordinēšana un sadale;
o  Produktu izdales materiālu pārvaldība (sekošana līdzi to atlikumam noliktavā atbilstoši katras Baltijas valsts vidējā patēriņa apjomam; produktu paraugi un to derīguma termiņi; reklāmas stendu atrašanās vietas reģistra uzturēšana);
o  Semināru un sapulču tehiskais nodrošinājums (viesnīcu rezervācija; uzkodu pasūtīšana; atbalsts semināra notikšanas laikā).

Mēs piedāvājam

Mēs piedāvājam:
  • Darbu nelielā, draudzīgā kolektīvā augošā Baltijas uzņēmumā
  • Mūsdienīgus darba apstākļus un profesionālus kolēģus
  • Pieredzei atbilstošu atalgojumu 1400-1600 EUR bruto un sociālās garantijas
  • Veselības apdrošināšanu
  • Apmācību un attīstības iespējas

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400 - 1600

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Brīvības iela 155, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS office Labas komunikācijas un klausīšanās prasmes Klientu apkalpošanas pārvaldīšana Lietvedības organizēšana Uzņēmuma kvalitātes sistēmas administrēšana Grāmatvedības dokumentu apkopošana

Valodas

  •  Angļu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Juris Vasioleks
29456080
SIA B&L Group, kas ir vadošais uzņēmums Baltijas valstīs, kas pārstāv pasaulē vadošos zīmolus Laboratoires Thea, Bausch+Lomb, Menicon

Tev varētu interesēt arī:

Office administrator
Manpower
Rīga
€ 1300 – 1500
Beigu termiņš: 05.05.2024
Projektu vadītājs / asistents
INNOVATIVE SOLUTIONS AND INK IDEA
Rīga
€ 1000 – 1800
Beigu termiņš: 02.05.2024
Biroja administrators/-e
PATA SIA
Rīga
€ 1400 – 1800
Beigu termiņš: 28.04.2024