1960
Zaķumuižas ūdens
B2B Tirdzniecības pārstāvis/-e (Rīga un Rīgas reģions)

SIA Markol ir 100% Latvijas uzņēmums, kura pamatvirziens ir dzeramā ūdens un dabīgā
minerālūdens ražošana un vairumtirdzniecība.

Saistībā ar darbības paplašināšanu, aicinām darbā uz vakanto amatu:

B2B TIRDZDNIECĪBAS PĀRSTĀVIS/-E (RĪGA UN RĪGAS REĢIONS)

Darba pienākumi:
  • Aktīva jaunu klientu piesaiste;
  • Attiecību stiprināšana ar esošiem klientiem;
  • Regulāras vizītes pie potenciālajiem un esošajiem klientiem B2B segmentā;
  • Atskaišu sagatavošana, līgumu noformēšana.

Prasības:
  • Spēja optimāli plānot savu darba dienu;
  • Pozitīva komunikācija, spēja argumentēt un pārliecināt;
  • Neatlaidīga un uz mērķi orientēta personība;
  • Pieredze aktīvajā pārdošanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Latviešu un vēlams angļu valodas zināšanas;
  • B Kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:
  • Dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā;
  • Atalgojums 1200 EUR bruto + mainīgā daļa atbilstoši sasniegtajam rezultātam;
  • Veselības apdrošināšanas polise nostrādājot 3 mēnešus;
  • Dienesta a/m vai iespēju lietot personīgo auto saņemot atlīdzību;
  • Draudzīgu kolektīvu;
  • Birojs Dzelzavas iela 117, Rīga.

Ja šis piedāvājums Jūs ir ieinteresējis, gaidām Jūsu CV sadaļā "pieteikties".

Jautājuma gadījumā zvanīt uz 27799944

Pateicamies par atsaucību ! Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200

Papildu informācija: 1200 EUR bruto + mainīgā daļa atbilstoši sasniegtajam rezultātam

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Dzelzavas iela 117

Darba veids

  • Pilna slodze
27799944

SIA Markol ir 100% Latvijas uzņēmums, kura darbības pamatvirziens ir dzeramā un dabīgā minerālūdens ražošana, tirdzniecība un piegāde.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.zakumuiza.lv

Tev varētu interesēt arī:

Klīnikas administrators
Dental Art SIA
Rīga
€ 7
Beigu termiņš: 04.05.2024
Tirdzniecības pārstāvis/-e
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2000
Beigu termiņš: 18.05.2024
Tirdzniecības pārstāvis
Trialto Latvia SIA
Rīga
€ 900 – 1600
Beigu termiņš: 02.05.2024