1367
LVBet SIA
Finanšu darbinieks
LVBet SIA
LVBet SIA

LVBet SIA

Prasības kandidātiem

  • Iepriekšēja pieredze finanšu jomā vismaz 2 gadus
  • Grāmatvedības principu pārzināšana
  • Labas MS Office (Excel) lietošanas prasmes
  • Labs angļu un latviešu valodas līmenis (rakstiski un mutiski)
  • Augsta atbildības sajūta un spēja strādāt patstāvīgi
  • Vēlme apgūt jaunas lietas

Darba pienākumu apraksts

  • Apstrādāt un nodrošināt pareizu ienākošo dokumentu (rēķinu) plūsmu
  • Iknedēļas un ikmēneša pārskatu sagatavošana, tostarp AML vajadzībām
  • Bankas pārskatu sagatavošana
  • Rēķinu izrakstīšana un parādu kontrole
  • Kontaktpersona saziņai ar grāmatvedību, bankām, piegādātājiem, kreditoriem
  • Maksājumu veikšana
  • Finanšu plūsmu uzraudzība un plānošana
  • Citi pienākumi

Mēs piedāvājam

  • Nepilnas slodzes darbu 5 stundas dienā ar iespēju ar laiku pāriet uz pilnu slodzi
  • Stabilu algu EUR 1000-1100 pirms nodokļu nomaksas (bruto), sociālās garantijas
  • Apmācības un mentorings no komandas
  • Interesantu un dinamisku darbu
  • Moderns birojs Skanstes city ar iespēju atsevišķās dienās strādāt no mājām

Ja redzat sevi šajā amatā, lūdzu, sūtiet mums savu CV. Jūsu pieteikums var būt gan latviešu, gan angļu valodā.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000 - 1100

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Skanstes iela 50

Darba veids

  • Nepilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 Analītiskās spējas Precizitāte Atbildība Rūpīgums

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
Karīna Voronoviča
Mēs esam augošs uzņēmums, kas darbojas azartspēļu jomā, un meklējam finanšu darbinieku.

Tev varētu interesēt arī:

Tekstu korektors/ Tulks
Valsts SIA "Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris"
Rīga
€ 930
Beigu termiņš: 11.05.2024
Klīnikas administrators
ALGORITMS L SIA
Rīga
€ 800 – 800
Beigu termiņš: 16.05.2024
Grāmatvedis/-e (Norēķinu daļā)
Latvenergo AS
Rīga
€ 1600 – 1800
Beigu termiņš: 12.05.2024