545
Tirdzniecības veicinātājs (Merčendaizers)
Tomorrow's Trends & Tools SIA

Prasības kandidātiem

  • Augsta atbildības sajūta, komunijabilitāte un iniciatīva;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Fiziskā izturība (darbs ar dzērieniem);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība un iespēja izmantot savu auto darba vajadzībām;

Darba pienākumu apraksts

  • Tirdzniecības vietu apmeklēšana atbilstoši maršruta lapai;
  • Preču izvietojuma nodrošināšana veikalu plauktos;
  • Derīguma termiņa pārbaude;
  • Fotoatskaite pēc tirdzniecības vietas apmeklējuma;
  • Darbs saistīts ar fizisku slodzi.

Mēs piedāvājam

  • Stabilo atalgojumu un bonusu sistēmu, kompensāciju par automašīnu;
  • Apmācības, iespēju apgūt jaunas zināšanas tirdzniecības jomā;
  • Profesionālu komandu un atbalstu darba procesā;
  • Darba pienākumiem atbilstošu aprīkojumu;
  • Atalgojumu 700-850 EUR neto plus prēmijas;
  • Uzņēmuma degvielas karte;
  • Veselības apdrošināšanu pēc noteikta laika.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 970 - 1180

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Karīna Balunska
24114268
Mūsu uzņēmums sniedz patēriņa preču merčendaizinga pakalpojumus, lai nodrošinātu mūsu klientu uzņēmumu ātrāku izaugsmi šajā mainīgajā pasaulē.

Mēs radām saikni starp patērētājiem un zīmoliem, starp mūsu klientiem un pircējiem, starp izpratni un idejām, cilvēkiem un iespējām. Sākot ar lielveikalu ķēdēm un beidzot ar piemājas pārtikas veikaliņiem mēs esam īstais partneris, kam uzticēt sava projekta īstenošanu.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.3tbaltic.eu/lv/

Tev varētu interesēt arī:

Mārketinga automatizācijas speciālists/-e
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2750
Beigu termiņš: 01.05.2024
Asistents/-e klientu apkalpošanas nodaļā
VILKS SIA
Rīga
€ 1000
Beigu termiņš: 14.05.2024
Starptautiskās pārdošanas projektu vadītājs/-a
Rīga
€ 1600 – 5000
Beigu termiņš: 09.05.2024