1834
TF Bank AB Latvijas filiāle
Kredītspeciālists/-e

Aicinām mūsu komandai pievienoties Kredītspeciālistu, kas spēj radīt patīkamu un uzticamu saikni ar klientiem, ir ātrs un precīzs darbā ar datiem, spēj racionāli izvērtēt informāciju un atbildīgi pieņemt lēmumus. Ja esi aizrautīga personība, spēj efektīvi sadarboties ar kolēģiem un rast risinājumus, vēlies attīstīties un būt svarīga daļa no mūsu kopīgā veiksmes stāsta, nevilcinies iesniegt savu pieteikumu!

Prasības kandidātiem:
  • Pieredze klientu apkalpošanas jomā (priekšroka kandidātiem, kas strādājuši banku vai patērētāju kreditēšanas sektorā).
  • Lieliskas savstarpējās saskarsmes un komunikācijas prasmes.
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas; krievu un angļu valodas zināšanas vismaz sarunvalodas līmenī
  • Spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā.
  • Labas datorprasmes (MS Office).

Darba pienākumi:
  • Kredīta pieteikumu un dokumentu izskatīšana atbilstoši Bankas politikai.
  • Aizdevuma līgumu un citu standarta dokumentu sagatavošana.
  • Klientu konsultēšana par TF Bank aizdevumu produktiem.
  • Atbildēšana uz ienākošajiem zvaniem un e-pastiem. Izejošo zvanu veikšana.

Piedāvājam:
  • Pastāvīgu pilnas slodzes darbu ar aizraujošu ikdienu.
  • Iespēju augt un profesionāli attīstīties.
  • Komandas saliedēšanās pasākumus. Fiksētu algu 1240 -1600 euro mēnesī, atkarībā no iepriekšējās pieredzes un prasmju līmeņa.
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.
  • Biroju lieliskā vietā Mūkusalas Biznesa centrā un bezmaksas autostāvvietu.
  • Darba laiku darba dienās pēc maiņu grafika (agrākā darba diena sāksies 8:00 un vēlākā beigsies 19:00).
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1240 - 1600

Papildu informācija: Komandas saliedēšanās pasākumus. Fiksētu algu 1240 – 1600 euro mēnesī, atkarībā no iepriekšējās pieredzes un prasmju līmeņa.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Pilnas slodzes maiņu darbs
Kontaktpersona
TF Bank AB Latvijas filiāle .

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.tfbank.lv

Tev varētu interesēt arī:

Grāmatvedis/-e (Norēķinu daļā)
Latvenergo AS
Rīga
€ 1600 – 1800
Beigu termiņš: 12.05.2024
Pasūtījumu ievades speciālists/-e
Manpower
Rīga
€ 1200 – 1400
Beigu termiņš: 05.05.2024
Klientu atbalsta operators
Caverion Latvija SIA
Rīga
€ 1200 – 1500
Beigu termiņš: 27.04.2024