404
Bērnu tiesību aizsardzības speciālists/-e
Siguldas novada pašvaldība

Siguldas novada pašvaldība (reģistrācijas Nr. LV90000048152)
aicina pievienoties komandai
BĒRNU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTI/-U
Izglītības un sporta pārvaldes
Izglītības nodaļā

Galvenie amata pienākumi :
  • Izstrādāt, ieviest un pārraudzīt bērnu tiesību aizsardzības sistēmu pašvaldībā;
  • koordinēt bāriņtiesas, sociālā dienesta, izglītības iestāžu, pašvaldības policijas, ģimenes ārstu sadarbību;
  • nodrošināt metodisko palīdzību un atbalstu novada iestāžu speciālistiem, izglītojamajiem un viņu vecākiem bērnu tiesību aizsardzības jautājumos;
  • izstrādāt priekšlikumus bērnu aizsardzības politikas pilnveidei;
  • analizēt situāciju bērnu tiesību aizsardzības jomā un sniegt Pašvaldībai priekšlikumus bērnu tiesību aizsardzības pilnveidei;
·        īstenot un koordinēt informatīvus un izglītojošus pasākumus.

Prasības pretendentam:
  • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr.569 Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību prasībām; vai akadēmiskā vai otrā līmeņa augstākā izglītība jurisprudencē;
  • apgūta apmācība bērnu tiesību aizsardzības jomā 40 stundu apjomā;
  • iepriekšēja pieredze pedagoģiskajā darbā, jurisprudencē vai bērnu tiesību aizsardzības jomā, vismaz 1 gads;
  • zināšanas un pieredze bērnu tiesību aizsardzības jautājumos;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • prasme dokumentu un normatīvo aktu sagatavošanā;
  •  teicamas prasmes darbā ar datoru, MS Office programmām;
  • kompetences: augsta atbildības sajūta; precizitāte; spēja strādāt ar lielu datu apjomu; analītiska un loģiska domāšana; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus; spēja argumentēt savu viedokli un veidot efektīvu komunikāciju; pašiniciatīva un spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus; labas organizatoriskās un saskarsmes spējas; spēja strādāt komandā.

Piedāvājam:
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē pašvaldībā, kuras sauklis ir Sigulda aizrauj!;
  • profesionālās pilnveides un apmācības iespējas;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem trīs mēnešiem;
  • atalgojumu no 1455,00 euro līdz 1532,00 euro pirms nodokļu nomaksas.

Darba pieredzes aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 8.aprīlim ar norādi Bērnu tiesību aizsardzības speciālists nosūtīt sadaļā PIETEIKTIES, pa pastu Siguldas novada pašvaldībai, Pils iela 16, Sigulda, LV-2150 vai šajā adresē iesniegt personīgi. Informācija uzziņām pa tālruni: 67970863.

 Datu pārzinis ir Siguldas novada pašvaldība, reģistrācijas numurs 90000048152, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, kas veic personas datu apstrādi darbinieku atlasei.
Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā Pašvaldība/Privātuma politika, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1455 - 1532

Papildu informācija: • atalgojumu no 1455,00 euro līdz 1532,00 euro pirms nodokļu nomaksas.

Atrašanās vieta

    Sigulda, Siguldas novads, Latvija
    Sigulda

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Siguldas novada pašvaldība reģistrācijas Nr. LV90000048152
67970863

Uzņēmuma mājaslapahttp://sigulda.lv

Tev varētu interesēt arī:

Klientu atbalsta speciālists
The One
Rīga
€ 1500 – 2000
Beigu termiņš: 10.05.2024
Lietotāju atbalsta speciālists/-e
RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE
Rīga
€ 1600 – 1800
Beigu termiņš: 05.05.2024
Valdes locekles asistents/-e
Vestabalt SIA
Rīga
€ 1670
Beigu termiņš: 08.05.2024