1452
Klientu apkalpošanas Speciālists/e ( HoReCa )
König Distribution AS

A/S KONIG DISTRIBUTION ir vairumtirdzniecības un izplatīšanas kompānija ar pieredzi tirdzniecībā jau kopš 1994. gada. Kompānija ar savu stabilitāti un profesionalitāti ieņem līdera pozīcijas Latvijas tirgū, nepārtraukti turpinot dinamisku attīstību un pilnveidi.

Klientu apkalpošanas speciālists (HoReCa sermentā):

Darba apraksts:
• Nodrošināt tirdzniecības procesu un pārdošanas pieaugumu
• Profesionāla produktu pārdošana klientiem
• Pasūtījumu pieņemšana, korekcijas un citu klientu jautājumu risināšana
• Ilgtermiņa attiecības veidošana ar klientiem
• Sadarbības ar tirdzniecības komandu

Prasības:
• Pieredze darbā ar HoReCa klientiem tiks uzskatīta , ka priekšrocība
• Spēja argumentēt, plānot savu darbu
• Labas iemaņas darbā ar datoru ( Office, Horizon)
• Labas komunikācijas spējas un atbildības sajūta

Uzņēmums piedāvā:
• Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu
• Dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā
• Sociālās garantijas
• Labu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
• Apmācības un izaugsmes spējas
• Normālu darba laiku no 8:30 līdz 17:30

CV un pieteikumu sūtīt sadaļā PIETEIKTIES!

Mēs pateicamies par interesi visiem, kas pieteiksies. Personīgi sazināsimies tikai ar kandidātiem, kurus aicināsim uz interviju.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200 - 1400

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Ziepniekkalna iela 21B

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 Datorprasmes Komunikācija

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Konig Distribution AS
29160020

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.konig.lv

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 01.06.2024
Starptautiskās pārdošanas projektu vadītājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1600 – 5000
Beigu termiņš: 09.05.2024
Customer Support Specialist
MZ MARKETING & PROMOTIONS LTD PAR SIA
Rīga
€ 1200 – 1500
Beigu termiņš: 02.05.2024