1230
Mūsa Motors Rīga SIA
Korporatīvo klientu attiecību vadītājs/-a

Mūsa Motors Rīga ir viena no pirmajām un lielākajām kompānijām Latvijā, kas kopš 1993.gada nodarbojas ar dažādu marku jaunu un mazlietotu automašīnu tirdzniecību. Šobrīd uzņēmums ir Renault, Volvo, LEVC un Dacia oficiālais pārstāvis Latvijā. Mūsa Motors Rīga specializētie autoservisi nodrošina plaša spektra augstas kvalitātes auto remontdarbus, kā arī nodarbojas ar rezerves daļu tirdzniecību.

Aicinām pievienoties mūsu komandai aizrautīgu un talantīgu
jaunu Renault un Dacia automobiļu
Korporatīvo klientu attiecību vadītājs

Prasības:

  • Pieredze automibiļu pārdošanas jomā
  • Entuziasms, apņēmība, spēja rast pozitīvus risinājumus stresa situācijās
  • Prasme strādāt komandā, izpratne par lietišķo etiķeti, pacietība, neatlaidība un augsta atbildības sajūta
  • Orientēšanās uz mērķu sasniegšanu un gatavība mācīties un pilnveidoties
  • B kategorijas autovadītāja tiesības un zināšanas darbā ar datoru (MsOffice), kā arī latviešu (ļoti labi) un angļu (labi) valodas zināšanas

Darba pienākumi:

  • Teicama ilgtermiņa attiecību veidošana ar jauniem un esošajiem korporatīvajiem klientiem
  • Sadarbība ar pilna servisa līzinga kompānijām
  • Aktīva jaunu korporatīvo klientu piesaiste
  • Pārdošanas procesa pilnīga nodrošināšana saskaņā ar vadības noteikto standartu
  • Sekošana jaunākajiem produktiem un tirgus attīstības tendencēm

Piedāvājam:

  • Nepieciešamo apmācību darba pienākumu veikšanai
  • Darbu stabilā, pieredzes bagātā un augošā uzņēmumā
  • Labu tehnisko nodrošinājumu un darba apstākļus
  • Personīgās un profesionālās izaugsmes iespējas
  • Draudzīgu kolektīvu un drošu darba vidi
  • Kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu, kas var sasniegt un pārsniegt EUR 3000 pirms nodokļu nomaksas, visas sociālās garantijas un veselības apdrošināšana pēc sešiem, uzņēmumā nostrādātiem, mēnešiem
  • Pārbaudes laikā atalgojums EUR 1500 pēc nodokļu nomaksas
  • Dažādus papildus bonusus

Lūdzam aizpildīt pieteikumu, pievienojot CV un pieteikuma vēstuli līdz 20.04.2024.
Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs izturējuši 1.atlases kārtu.

Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus SIA Mūsa Motors Rīga. Lai saņemtu detalizētu informāciju par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai, lūdzam skatīt šeit: https://www.musamotors.lv/PDF/personas-datu-apstrade-mmr.pdf
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500 - 3000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Kārļa Ulmaņa gatve 5

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
+371 67066150
Mūsa Motors Rīga ir dibināta 1993. gadā un ir viena no pirmajām kompānijām, kas nodarbojas ar dažādu marku jaunu un mazlietotu automašīnu tirdzniecību. Šobrīd uzņēmums ir Renault, Volvo un Dacia oficiālais pārstāvis Latvijā. Mūsa Motors Rīga specializētie autoservisi nodrošina plaša spektra augstas kvalitātes auto remontdarbus, kā arī nodarbojas ar rezerves daļu tirdzniecību.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.musamotors.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Apdrošināšana brokeris
R & D apdrošināšanas brokers SIA
Rīga
€ 2500
Beigu termiņš: 30.04.2024
Zīmola pārdošanas vadītājs/-a
VitaCare International SIA
Rīga
€ 1600 – 2300
Beigu termiņš: 02.05.2024
Biznesa virziena vadītājs/-a
AS CleanR Grupa
Rīga
€ 3500