739
Transporta un sakaru insitūts AS
Personāla speciālists/-e

PERSONĀLA SPECIĀLISTS/-TE

Prasības kvalifikācijai un kompetencēm:
  •  augstākā izglītība, vēlams personālvadības, tiesību vai sociālajās zinātnēs;
  •  valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē, labas angļu un krievu valodas zināšanas;
  • LR darba likumdošanas pārzināšana;
  •  praktiska darba pieredze personāla speciālista amatā vismaz 3 gadi;
  • labas datorprasmes: MS Office, Internet, vēlama pieredze darbā ar programmu 1C un LOTUS;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • ļoti labas komunikāciju, sadarbības prasmes un augsta atbildības sajūta;
  • zināšanas lietišķās dokumentācijas noformēšanā.

Pienākumi:
  • veikt personāla lietvedības dokumentu sagatavošanu, noformēšanu un uzglabāšanu atbilstoši       LR likumdošanai;
  • organizēt un vadīt personāla atlases procesu;
  • organizēt personāla novērtēšanas procesu;
  • sagatavot darbinieku atvaļinājumu grafikus, noformēt prombūtnes dokumentus;
  • uzturēt, aktualizēt personāla uzskaites sistēmu;
  • pēc nepieciešamības sagatavot dažādas atskaites par personālu;
  • konsultēt darbiniekus personāla vadības un darba tiesisko attiecību jautājumos;
  • izstrādāt personāla vadības dokumentus nolikumus, aprakstus utm.;
  • piedalīties dažādos ar personālvadību saistītos projektos;
  • apmācīt un konsultēt jaunos darbiniekus.

Piedāvājam:
  • stabilu atalgojumu 1300 EUR mēnesī;
  • iespēju paaugstināt kvalifikāciju;
  • iespēju realizēt savas idejas un apgūt jaunas zināšanas;
  • profesionālu un atsaucīgu kolektīvu;
  • studiju maksas atlaidi studijām TSI;
  • izdevīgus nosacījumus TSI Sporta zāles apmeklējumiem.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1300

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Transporta un sakaru institūts AS

TSI misija – klasiskās universitātes tradīciju un inovatīvu tehnoloģiju, eksakto zinātņu un radošas pieejas apvienojums.

TSI mērķis – stabils mūsu absolventu pieprasījums starptautiskajā darba tirgū.

Transporta un sakaru institūts – tā ir moderna augstskola ar teju simtgadīgu vēsturi. TSI – leģendārā RCAII (Rīgas civilās aviācijas inženieru institūts) un RAU (Rīgas aviācijas universitātes) pēctec...

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.tsi.lv

Tev varētu interesēt arī:

Asistents/-e klientu apkalpošanas nodaļā
VILKS SIA
Rīga
€ 1000
Beigu termiņš: 14.05.2024
Mārketinga automatizācijas speciālists/-e
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2750
Beigu termiņš: 01.05.2024
Специалист по обслуживанию клиентов в агентстве зарубежного образования
Baltic Council for International Education
Rīga
€ 1300 – 2000
Beigu termiņš: 28.04.2024