1022
ENJOY Recruitment Latvia
Ražošanas palīgstrādnieks(-ce)

Enjoy Recruitment klients, "Parrot Telpa" SIA, kas specializējas izstāžu stendu ražošanā un visu veidu fiziskās reklāmas izstrādē, aicina savā komandā pievienoties Ražošanas palīgstrādnieku.

Darba pienākumi

Iesaistīties dažādos vizuālās reklāmas ražošanas procesos, sākot no plānošanas, līdz reklāmas materiālu pilnīgai sagatavošanai un uzstādīšanai.

Prasības

  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta pret veicamo darbu.
  • Tehniskā domāšana, kas vērsta uz risinājumu.
  • Katra darba izpildē fokuss uz produktivitāti un kvalitāti.
  • Pašdisciplīna un laika plānošanas spējas.
  • Pieredze reklāmas ražošanas nozarē tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • B kategorijas vadītāja apliecība.

Piedāvājam

  • Interesantu darbu ar aizraujošiem projektiem un profesionālu komandu.
  • Iespēju izzināt nozari un kļūt par nozares speciālistu.
  • Profesionālus darba instrumentus.
  • Modernu darba vidi Rīgā, bezmaksas autostāvvietu.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400 - 1650

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Rēzeknes iela 5B

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 Atbildīgs Rūpīgs Tehniskā domāšana

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
ENJOY Recruitment
27000032
Mēs - ENJOY Recruitment Latvia - esam viens no vadošajiem personāla atlases uzņēmumiem Latvijā. Darbojamies jau kopš 2007. gada un šajā laika periodā esam uzkrājuši pieredzi, kas mums ļauj kvalitatīvi izpildīt jebkuras sarežģītības un specifikas personāla atlases projektus. Tomēr pie esošajiem rezultātiem neapstājamies un turpinām pilnveidoties un attīstīties, lai labākie speciālisti nonāktu pie labākajiem darba devējiem!

Mūsu labs klients - "Parrot Telpa" SIA - specializējas izstāžu stendu ražošanā un visu veidu fiziskās reklāmas izstrādē.
Mūsu klients ir uzņēmums ar pozitīvu darba devēja tēlu un draudzīgu komandu, kā arī lieliskiem darba apstākļiem izcila darba veikšanai.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.enjoyrecruitment.lv

Tev varētu interesēt arī:

Dzīvojamo māju pārvaldīšanas pakalpojumu pārdevējs/-a
Pillar Property Management, SIA
Rīga
€ 1700 – 2000
Beigu termiņš: 02.05.2024
Metālapstrādes ceha darbinieks/-ce
SIA Aerones Engineering
Rīga
€ 1500 – 1600
Beigu termiņš: 04.05.2024
Tirdzniecības pārstāvis
Trialto Latvia SIA
Rīga
€ 900 – 1600