626
Charlot LV SIA
Pārdošanas speciālists/-e

SIA Charlot LV viena no lielākajām kancelejas un biroja preču, kā arī biroja papīra piegādātājām Latvijā un Baltijas reģionā kopš 1991.gada. Uzņēmums piedāvā vairāk nekā 10 000 dažādu kvalitatīvu preču veidu no pasaulē pazīstamiem ražotājiem.

Svarīga uzņēmuma darbības sastāvdaļa ir pakalpojumi juridiskām personām. Mūsu mērķis ir piedāvāt daudzpusīgu preču klāstu, elastīgu cenu politiku, pilnu servisu gan privātajiem klientiem, gan iestādēm. Savam profesionālajam un draudzīgajam kolektīvam aicinām pievienoties

Pārdošanas speciālistu/-i

Pienākumi:
•      Aktīva B2B aktivitāšu veikšana
•      Klientu datu bāzes atjaunošana un papildināšana;
•      Aktīvs darbs ar esošajiem klientiem un jaunu klientu piesaiste, ilgtermiņa sadarbības veicināšanai;
•      Piedāvājamo preču sortimenta pārzināšana;
•      Atbalsta sniegšana pārdošanas attīstības procesos;
•      Preču realizācijas palielināšana;
•      Uzņēmuma atpazīstamības veicināšana.

Amata prasības:
•      Pieredze pārdošanā, vēlams kancelejas preču nozarē
•      Veidot jaunus ilgtermiņa kontaktus
•      Labas latviešu, vēlams krievu un angļu valodas zināšanas komunikācijai ar klientiem;
•      Labas komunikācijas prasmes un analītiskā domāšana;
•      Orientēšanās uz klientu un pārdošanas rezultātu;
•      Spēja plānot laiku un uzdoto uzdevumu izpildes termiņus, ātri pieņemt lēmumus;
•      Prasmi risināt konfliktsituācijas;
•      B kategorijas autovadītāja apliecība,
•      Vēlmi profesionāli augt un attīstīties.

Piedāvājam:
•      Interesantu un atbildīgu darbu;
•      Personīgās attīstības iespējas;
•      Darbu stabilā uzņēmumā;
•      Darba samaksu no 1500 līdz 2000 EUR pirms nodokļu nomaksas;
•      Motivējošu bonusu sistēmu;
•      Sociālās garantijas;
•      Darba automašīnu pienākumu veikšanai;
•      Jauku, profesionālu un atsaucīgu kolektīvu.

CV un pieteikuma vēstules latviešu valodā, lūgums sūtīt sadaļā "Pieteikties" ar norādi TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS RĪGĀ

Par konkursa rezultātiem informēsim un sazināsimies ar kandidātiem,
kurus uzaicināsim uz interviju.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500 - 2000

Papildu informācija: Darba samaksu no 1500 līdz 2000 EUR pirms nodokļu nomaksas;

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.charlot.lv

Tev varētu interesēt arī:

Tirdzniecības pārstāvis/-e
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2000
Beigu termiņš: 18.05.2024
Mārketinga automatizācijas speciālists/-e
Rīga
€ 2750
Beigu termiņš: 01.05.2024
Tirdzniecības pārstāvis
Trialto Latvia SIA
Rīga
€ 900 – 1600
Beigu termiņš: 02.05.2024