1399
Confero Technologies, SIA
Pārdošanas vadītājs/-a

Latvijā bāzēts programmatūras izstrādes uzņēmums Confero Technologies, kas specializējas savos modernākajos tehnoloģiju, regtech un dokumentu pārvaldības programmatūras risinājumos un partneru produktu integrācijā, meklē motivētu un uz rezultātiem orientētu pārdošanas vadītāju, kas palīdzētu paplašināt savas programmatūras klientu bāzi Latvijā, Centrāleiropā un Austrumeiropā.

Prasības
• labas latviešu, angļu valodas zināšanas un citas Eiropas valodas zināšanas;
• bakalaura grāds uzņēmējdarbībā, mārketingā vai saistītā jomā; vēlams augstākais grāds (MBA vai līdzvērtīgs);
• vismaz divu gadu progresīva pārdošanas pieredze B2B segmentā, vēlams programmatūras pārdošanā;
• pieredze pārdošanas un uzņēmējdarbības attīstībā EMEA reģionā;
• vēlama padziļināta fintech, regtech vai dokumentu pārvaldības programmatūras risinājumu izpratne;
• mārketinga pamatu pārzināšana un teicama izpratne par dažādām pārdošanas metodoloģijām;
• spēja izstrādāt un izpildīt stratēģiskus pārdošanas plānus, identificēt tirgus iespējas un veicināt ieņēmumu pieaugumu; spēcīgas analītiskās un problēmu risināšanas prasmes;
• izcilas sarunu vadīšanas prasmes un prasme uzturēt attiecības ar klientiem.

Pienākumi
• izstrādāt un ieviest pārdošanas stratēģiju, lai veiksmīgi ieviestu un reklamētu mūsu programmatūru Latvijā un EMEA tirgū; pārdošanas procesu virzīšana no potenciālo pirkumu ģenerēšanas līdz sadarbības uzsākšanai ar klientu;
• sasniegt un pārsniegt ieņēmumu mērķus;
• identificēt un izmantot jaunas uzņēmējdarbības iespējas, mērķa tirgus un segmentus, vienlaikus uzturot esošās attiecības ar klientiem;
• attīstīt stratēģiskās partnerības un risināt sarunas par līguma nosacījumiem, lai nodrošinātu ilgtermiņa uzņēmējdarbības iespējas;
• izveidot un uzturēt ciešas attiecības ar galvenajiem viedokļu līderiem, lēmumu pieņēmējiem un ietekmētājiem finanšu tehnoloģiju un regtech nozarē;
• izveidot un pasniegt saistošas pārdošanas prezentācijas un produktu demonstrācijas;
• cieši sadarboties ar uzņēmuma vadību, produktu izstrādātājiem un klientu atbalsta struktūrvienībām, lai nodrošinātu pārdošanas centienu saskaņošanu ar vispārējiem biznesa mērķiem.

Mēs piedāvājam
• interesantus un ambiciozus darba uzdevumus;
• profesionālās izaugsmes iespējas ātri augošā uzņēmumā;
• draudzīgus kolēģus ar milzīgu pieredzi un tiekšanos uz kopējiem mērķiem;
• hibrīddarba režīmu (klātienē un attālināti);
• patīkamu atmosfēru, uzkodas un kafiju skaistā birojā Rīgas centrā;
• automašīnas parkinga izdevīgus nosacījumus biroja tuvumā;
• veselības apdrošināšanas polisi;
• jautrus komandas saliedēšanas pasākumus;
• kandidātam, kurš pilnībā atbilst amata prasībām, mēnešalga pirms nodokļu nomaksas 3000.00 EUR plus prēmija atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem.

Pieteikumus gaidām līdz 2024. gada 26.aprīlim.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 3000

Papildu informācija: kandidātam, kurš pilnībā atbilst amata prasībām, mēnešalga pirms nodokļu nomaksas 3000.00 EUR plus prēmija atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Elizabetes iela 23, Rīga, LV-1010

Darba veids

  • Pilna slodze
Confero Technologies, SIA ir datorprogrammēšanas uzņēmums, kurš nodarbojas ar programmatūras izstrādi, informācijas sistēmu integrēšanu un administrēšanu, IT infrastruktūras apkalpošanu, datortehnikas un programmatūras nomu un datu centra pakalpojumiem, izsludina konkursu uz vakanci:

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.confero.tech

Tev varētu interesēt arī:

Filiāles vadītājs/-a
Current Auto SIA
Rīga
€ 4000 – 5500
Beigu termiņš: 05.05.2024
Pārdošanas menedžeris/-e Latvijā
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 3280
Beigu termiņš: 08.05.2024
Starptautiskās pārdošanas projektu vadītājs/-a
Rīga
€ 1600 – 5000
Beigu termiņš: 09.05.2024