216
Vecākais ekonomists/-e
Siguldas novada pašvaldība

Siguldas novada pašvaldība (reģ.Nr. 90000048152)
aicina darbā
VECĀKO EKONOMISTU
Finanšu pārvaldes Ekonomikas nodaļā
(uz nenoteiktu laiku)

Galvenie amata pienākumi:
·     nodrošināt Siguldas novada pašvaldības budžeta plānošanu un analizēt tā izpildi, veicot izpēti, sagatavojot atskaites, informāciju un aprēķinus par budžeta izpildi ietekmējošiem rādītājiem un ieņēmumu / izdevumu veidiem;
·     nodrošināt normatīvajiem aktiem atbilstošu izdevumu un ieņēmumu klasifikāciju;
·     nodrošināt Siguldas novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību ieņēmumu un izdevumu budžeta tāmju sagatavošanu;
·     saskaņot līgumu projektus par Finanšu pārvaldes kompetencē esošajiem jautājumiem - norēķinu kārtība, nodokļu piemērošana un atbilstība apstiprinātajiem budžetiem;
·     veikt un pārraudzīt pašvaldības telpu nomas maksas un maksas pakalpojumu aprēķinus;
·     izstrādāt nomas maksas un maksas pakalpojumu aprēķināšanas metodiku;
·     piedalīties gada pārskata un budžeta sagatavošanas procesā.

Prasības pretendentam:
·     finanšu, ekonomikas nozarei atbilstoša akadēmiskā augstākā izglītība vai otrā līmeņa augstākā izglītība (bakalaurs vai maģistrs);
·     valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
·     vismaz 3 gadu pieredze ar finanšu nozari saistītā amatā un finanšu rādītāju aprēķināšanā, analīzē, pašizmaksu aprēķināšanā, vēlama vismaz 1 gada pieredze pašvaldībā finanšu jomā;
·     spēja strādāt ar liela apjoma informāciju, apstrādāt datus, izprast cēloņsakarības, rast risinājumus;
·     teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Office programmas Word, Excel, e-pasts) un biroja tehniku. Priekšrocības kandidātiem ar pieredzi darbā ar budžeta vadības sistēmu MicroStrategy, RVS Horizon, DVS Namejs;
·     pārzināt un prast pielietot nozares normatīvos aktus;
·     teicamas komunikācijas prasmes, atsaucība, iniciatīva, pozitīva attieksme;
·     precizitāte, augsta atbildības izjūta, spēcīgas analītiskās prasmes.

Piedāvājam:
·     iespēju strādāt dinamiskā vidē pašvaldībā, kuras sauklis Sigulda aizrauj!;
·     interesantu, radošu un atbildīgu darbu;
·     veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem trīs mēnešiem;
·     atalgojumu pirms nodokļu nomaksas no 1517 līdz 1597 euro.

Darba pieredzes aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 11.aprīlim ar norādi Vecākais ekonomists nosūtīt sadaļā PIETEIKTIES, pa pastu Siguldas novada pašvaldībai, Pils iela 16, Sigulda, LV-2150 vai šajā adresē iesniegt personīgi. Informācija uzziņām pa tālruni: 28690494.

 Datu pārzinis ir Siguldas novada pašvaldība, reģistrācijas numurs 90000048152, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, kas veic personas datu apstrādi darbinieku atlasei.
Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā Pašvaldība/Privātuma politika, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1517 - 1597

Papildu informācija: • atalgojumu pirms nodokļu nomaksas no 1352 līdz 1423 euro.

Atrašanās vieta

    Sigulda, Siguldas novads, Latvija
    Sigulda

Darba veids

  • Pilna slodze
Siguldas novada pašvaldība (reģistrācijas Nr. LV90000048152)
67972828

Uzņēmuma mājaslapahttp://sigulda.lv

Tev varētu interesēt arī:

Debitoru uzskaites un uzraudzības nodaļas vadītājs
Latvijas Pasts AS
Rīga
€ 2600 – 2600
Beigu termiņš: 11.05.2024
Finanšu kontrolieris
Reitan Convenience Latvia
Rīga
€ 2000
Beigu termiņš: 28.04.2024
Finanšu vadības, analīzes un ekonomikas nodaļas vadītājs/-a- departamenta vadītāja vietnieks/-ce
Ropažu novada pašvaldība
Ropažu novads
€ 2264 – 2795
Beigu termiņš: 29.04.2024