774
Junior Lawyer
SoftGamings | SIA SOCRATES

SoftGamings is a rapidly growing IT company with over 15 years of proven experience. We are seeking talented individuals to join our team due to our expansion and exciting new projects. We go the extra mile to inspire our team members and cultivate a pleasant atmosphere in the office, ensuring that work is both enjoyable and fulfilling.

Today, we're searching for a talented individual, a Junior Lawyer, to join our team.

Responsibilities:
  • Drafting documents, agreements, and regulations;
  • Reviewing documents, draft agreements, and regulations prepared by colleagues;
  • Maintaining internal registers and contributing to the restructuring of the document register;
  • Processing information and updating databases;
  • Maintenance of the archive and provision of information upon request to company employees;
  • Legal research (also related to other jurisdictions).

Requirements:
  • Higher education in law and 1 year of experience in the legal field;
  • Excellent knowledge of the English language;
  • Good skills in working with MS Office (Word, Exel);
  • Ability to analyze data, anticipate and prevent risks;
  • Ability to find and offer solutions in non-standard situations;
  • Good communication and argumentation skills;
  • High sense of responsibility and accuracy;
  • Positive attitude when working with clients;
  • Understanding of international trade contracts structuring;
  • General understanding and knowledge of key national and EU laws and regulations (Civil law, Contract and commercial law, GDPR).

What we offer:
  • Full-time position, with a flexible start in the morning;
  • Competitive salary with an annual increment to acknowledge and reward performance;
  • Enjoy fresh fruits, tea, coffee and additional benefits to enhance the work experience;
  •  Experience a professional yet casual and informal atmosphere, fostering collaboration and productivity;
  •  Engage in learning and growth through curated courses available in our online system.

Thank you for expressing your interest in our positions and in our company. Your application will be thoroughly examined by our team. Should we decide to proceed with your application, one of our Recruiters will reach out to you, guiding you through the next steps in the process.

SoftGamings ir strauji augošs IT uzņēmums ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. Sakarā ar paplašināšanos un jauniem aizraujošiem projektiem mēs meklējam talantīgus cilvēkus savai komandai. Mēs augstu vērtējam savus darbiniekus un nodrošinām labvēlīgu vidi, kas veicina izaugsmi un attīstību, kā arī darām visu iespējamo, lai iedvesmotu mūsu komandas locekļus un veicinātu patīkamu atmosfēru birojā, nodrošinot, ka darbs ir patīkams un pilnvērtīgs.

Kļūstiet par daļu no mūsu dinamiskās komandas, kurā varēsiet attīstīties un radīt pārmaiņas!

Pienākumi:
  • Darbs ar dokumentu reģistrāciju, ievadi, uzskaiti un uzglabāšanu datu bāzē;
  • Dokumentu sagatavošana saskaņā ar paraugiem un uzņēmuma veidnēm;
  • Kolēģu sagatavoto dokumentu, līgumu projektu, noteikumu izpēte;
  • Uzturēt iekšējos reģistrus un piedalīties dokumentu reģistra restrukturizācijā;
  • Informācijas apstrāde un datubāzes atjaunināšana;
  • Arhīva uzturēšana un pēc pieprasījuma informācijas sniegšana uzņēmuma darbiniekiem;
  • Juridiskā izpēte (saistībā ar citām jurisdikcijām).

Prasības:
  • Vēlama iesākta augstākā izglītība tiesību zinātnes jomā;
  • Angļu valodas zināšanas ne zemāk par B2 līmeni;
  • Izcilas iemaņas darbā ar datoru un programmām - MS Office (Word, Excel), Google Docs;
  • Pieredze lietvedībā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Spēja analizēt datus, paredzēt un novērst riskus;
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • Pozitīva attieksme, strādājot ar lielu informācijas apjomu.
  • Vispārēja izpratne un zināšanas par galvenajiem valsts un ES tiesību aktiem un noteikumiem (civiltiesības, līgumtiesības un komerctiesības, GDPR).

Ko mēs piedāvājam:
  • Pilna laika darbs ar elastīgu darba sākumu no rīta.
  • Konkurētspējīga alga ar ikgadēju novērtējumu un atalgojumu par darba rezultātiem.
  • Svaigi augļi, tēja, kafija un papildu priekšrocības, kas uzlabo darba pieredzi.
  • Izbaudiet profesionālu, bet neformālu un ikdienišķu atmosfēru, kas veicina sadarbību un produktivitāti.
  • Iesaistieties mācībās un izaugsmē, izmantojot mūsu tiešsaistes sistēmā pieejamos kursus.

Paldies, ka izrādījāt interesi par mūsu pozīcijām un mūsu uzņēmumu. Jūsu pieteikumu rūpīgi izskatīs mūsu komanda. Ja mēs nolēmām turpināt izskatīt jūsu pieteikumu, viens no mūsu personāla atlases speciālistiem sazināsies ar jums, lai vadītu jūs turpmākajos procesa posmos.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1540 - 1800

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Centrs

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 Legal juridiskā palīdzība Junior Lawyer

Valodas

  •  Angļu
Kontaktpersona
Linda Gutarevica

SoftGamings is one of the world's most innovative developers of online gaming platforms and a level 1 provider of ready-made online gaming systems with over 15 years of successful operation in the online gaming industry. The company was founded in Latvia in 2007 and currently operates successfully in the international market.Our team continues to actively grow and welcomes new colleagues. We value our employees and create conditions for their comfort and development.
SoftGamings ir viens no pasaules inovatīvākajiem tiešsaistes spēļu platformu izstrādātājiem un 1. līmeņa tiešsaistes gatavo spēļu sistēmu piegādātājiem ar vairāk nekā 15 gadiem sekmīgas darbības tiešsaistes spēļu nozarē. Uzņēmums dibināts 2007. gadā Latvijā un šobrīd veiksmīgi darbojas starptautiskajā tirgū.Mūsu komanda turpina aktīvi augt un pieņemt jaunus kolēģus. Mēs novērtējam savus darbiniekus un radām apstākļus viņu komfortam un attīstībai.

Tev varētu interesēt arī:

Regulatory Compliance Lawyer
Bilderlings Pay SIA
Rīga
€ 2100 – 2600
Beigu termiņš: 23.05.2024
Jurists
LPP Latvia ltd
Rīga
€ 50
Beigu termiņš: 02.05.2024
Jurista palīgs
KURBADS UN KO SIA
Rīga
€ 1700 – 2100
Beigu termiņš: 12.05.2024