897
IT Arhitekts / Programmatūras arhitekts
BTCBIT Sp. z o.o.

BTCBIT nodrošina drošu, uzticamu un pilnībā regulētu dažādu kriptovalūtu apmaiņu. Mūsu misija ir palielināt ekonomisko brīvību visā pasaulē, un, lai mēs to varētu paveikt, vēlamies piesaistīt labākos cilvēkus.

Šobrīd mēs meklējam augsti motivētu un pieredzējušu IT Arhitektu / Programmatūras Arhitektu, kas ir gatavs kļūt par daļu no talantīgas starptautiskas programmatūras izstrādātāju komandas. Kādu, kas ir motivēts izstrādāt efektīvu kodu, tajā pašā laikā saglabājot pilnu programmatūras izstrādes ciklu, sākot ar konceptu un beidzot ar testēšanu.

ATBILDĪBAS UN PIENĀKUMI

· Izstrādāt un ieviest inovatīvus tehnoloģiju risinājumus, kas atbilst uzņēmējdarbības vajadzībām un ir saskaņoti ar organizācijas tehnisko infrastruktūru
· Izstrādāt un uzturēt tehniskās arhitektūras diagrammas, ceļvežus un citu tehnisko un lietotāju dokumentāciju, kā arī nepieciešamības gadījumā precizēt biznesa prasības
· Izstrādāt programmatūru atbilstoši funkcionalitātes, kvalitātes un resursu ietilpības nosacījumiem, konfigurējot izstrādes vidi un rakstot programmas kodu saskaņā ar projektēšanas un kodēšanas vadlīnijām
· Sagatavot vidi programmatūras ieviešanai
· Sagatavot programmatūras testēšanas plānu un veikt nepieciešamās programmatūras izmaiņas
· Analizēt pašreizējo situāciju un plānot programmatūras projektus
· Pēc nepieciešamības sistemātiski pilnveidot programmētāju zināšanas un prasmes
· Plānot, vadīt un koordinēt uzņēmuma programmatūras darbību kopumā
· Informēt uzņēmuma vadību par sasniedzamajiem mērķiem un uzdevumiem

KO MĒS SAGAIDĀM

· Spēja visaptveroši aplūkot tehniskos projektus, redzēt lielo bildi un pārvaldīt resursus un darba plūsmas
· Pieredze ar augstas noslodzes projektiem
· Teicamas komunikācijas un lēmumu pieņemšanas spējas
· Pašmotivēta, uz risinājumiem orientēta personība
· Proaktīva darba pieeja, kas nozīmē "uzlocīt piedurknes un paveikt darbu", problēmu risināšanas spējas, orientēšanās uz rezultātu un pašiniciatīva
· Spēja uzturēt sistēmas arhitektūras, tehnisko risinājumu un biznesa procesu dokumentāciju

IZGLĪTĪBA UN PIEREDZE

· Bakalaura grāds datorzinātnēs, uzņēmējdarbībā vai saistītā jomā
· 3-5 gadu veiksmīga iepriekšēja pieredze IT Arhitekta / Programmatūras Arhitekta amatā
· Pieredze finanšu tehnoloģiju nozarē tiks uzskatīta par priekšrocību

KO MĒS PIEDĀVĀJAM

Profesionālās izaugsmes iespējas: mēs ieguldām mūsu darbinieku profesionālajā attīstībā, nodrošinot apmācības, mentoringa un sadarbības tīklu veidošanas iespējas
Strauja ritma un dinamisku darba vidi: jā, tā var būt izaicinoša, bet tā Jūs arī iedvesmos
Tehnoloģijas un inovācijas: mēs esam tehnoloģiju un inovāciju avangardā, kas var sniegt Jums iespēju strādāt ar vismodernākajām tehnoloģijām un piedalīties jaunu un aizraujošu produktu un pakalpojumu izstrādē
Uz sadarbību un komandu orientētu kultūru: tas varbūt izklausās "klasiski", bet mēs patiešām strādājam komandā, lai sasniegtu kopīgus mērķus
Karjeras izaugsmes iespējas: mēs strauji attīstāmies, un tas rada Jums iespējas virzīties pa karjeras kāpnēm un uzņemties jaunas lomas un pienākumus nākotnē
Elastīgumu: panākt veselīgu darba un privātās dzīves līdzsvaru ar pielāgojamu grafiku
Mēs esam strauji augošs finanšu tehnoloģiju uzņēmums, un mēs esam elastīgi.

Tātad, ja meklē uzņēmumu, kas investē savos darbiniekos, veicina strauju un dinamisku darba vidi un piedāvā attīstības un karjeras izaugsmes iespējas - piesakies jau tagad!
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 3500 - 7500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Malduguņu iela 4

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 Pieredze ar mākoņa pakalpojumu izmantošanu (AWS, Azure, Google Cloud) Linux MySQL Laravel VueJS Apache JAVA

Valodas

  •  Angļu
  •  Krievu
Kontaktpersona
HR BTCBIT
+371 26100265
BTCBIT nodrošina drošu, uzticamu un pilnībā regulētu dažādu kriptovalūtu apmaiņu. Mūsu izmantotās modernās tehnoloģijas un profesionālie darbinieki sniedz klientiem mūsdienīgus un ātrus pakalpojumus.Mūsu vērtības ir drošība, ātrums, uzticamība, ērtība. Mūsu misija ir palielināt ekonomisko brīvību visā pasaulē, un, lai mēs to varētu paveikt, vēlamies piesaistīt labākos cilvēkus.

Uzņēmuma mājaslapahttps://btcbit.net/

Reģistrācijas numurs369827363

Tev varētu interesēt arī:

Senior Technology Project Manager / Vecākais/-ā tehnoloģiju projektu vadītājs/-a
WorkingDay Latvia
Rīga
€ 3500 – 6000
Beigu termiņš: 16.05.2024
Operational IT Department Manager
SmartTel Plus SIA
Rīga
€ 6300
Beigu termiņš: 22.05.2024
Fullstack Developer
DataArt Ltd
Rīga
€ 3400 – 3800
Beigu termiņš: 26.05.2024