2555
TESLA SIA
Tehniskā atbalsta inženieris
TESLA SIA
TESLA SIA

TESLA SIA

SIA Tesla ir veiksmīgs uzņēmums, kurš darba tirgū darbojas kopš 2007.gada un specializējas enerģētikas nozarē, pildot tam uzticētos elektromontāžas darbus.

SIA TESLA nemainīgie principi darbā ir - cieņa kolektīvā, pozitīva attieksme un rezulāts. Mēs meklējam darbinieku kurš vēlas kļūt par daļu no perspektīva un augoša uzņēmuma, līdz ar to aicinam darbā Tehniskā atbalsta Inženieri saules paneļu nodaļā:

Pienākumi:
  • Sniegt saules sistēmu tehnisko atbalstu un veikt garantijas noteikumu izpildi
  • Organizēt jaunu iekārtu piegādi
  • Esošās informatīvās tehniskās dokumentācijas pilnveidošana un arhivēšana, tādas kā instrukcijas, garantijas gadījumi utt.
  • Izstrādāt tehniskus risinājumus saules sistēmām, viedām mājām, elektrosistēmas, sadarbojoties ar pārdošanas un projektēšanas nodaļu
  • Analizēt saules sistēmu darbību un noteikt problēmas
  • Darba režīms: aptuveni 90-95% darbs birojā, 5-10% darbs objektos

Prasības:
  • Izglītība elektrības, elektromehānikas vai elektrotehnikas jomā
  • B kategorijas vadītāja apliecība
  • Spēja lasīt elektriskās shēmas
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas.
  • Labas komunikācijas prasmes
  • Teicamas datorprasmes (MS Office), CRM sistēmu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību
  • IT zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību

Mēs piedāvājam:
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, līdz 2500 EUR Bruto + bonusu sistēma
  • Stabilu darbu strauji augošā uzņēmumā;
  • Darbinieku ēdināšanu 40 EUR vērtībā mēnesī, pēc pārbaudes laika;
  • Dinamisku darba vidi, labus darba apstākļus un sociālās garantijas.
  • Iespēju iegūt daudzpusīgu profesionālo pieredzi un paplašināt zināšanas saules enerģijas nozarē.

CV lūdzam sūtīt sadaļā "pieteikties".
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2500

Papildu informācija: līdz 2500 EUR bruto + bonusu sistēma

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
TESLA SIA

SIA “TESLA” savu darbību uzsāka 2007. gadā un veiksmīgi darbojas enerģētikas nozarē arī šobrīd.

SIA “TESLA”, pildot tam uzticētos elektromontāžas darbus, lielu uzmanību pievērš darba izpildes kvalitātei. Izpildāmajiem darbiem nepieciešamo materiālu iegāde un izgatavošana tiek veikta tikai no sertificētiem piegādātājiem un sertificētās rūpnīcās. Darbu izpilde notiek, ievērojot visus likumus un normatīvos aktus, ieskaitot pašvaldību izdotos normatīvos aktus un nacionālos standartus, kas ir spēkā attiecībā uz dar...

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.tesla.lv

Tev varētu interesēt arī:

Jaunākais projektu vadītājs/-a
Rīgas Nami SIA
Rīga
€ 1600 – 1700
Beigu termiņš: 19.05.2024
Saimniecības daļas vadītāja palīgs/-dze
TestDevLab SIA
Rīga
€ 1300 – 1600
Beigu termiņš: 17.05.2024
Elektromontieris/-e
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2200
Beigu termiņš: 27.05.2024