692
Pārdošanas menedžeris/-e
I-Work Group

Pārdošanas menedžeri

I-Work Group klients ir vadošs uzņēmums dažādu alternatīvu tehnoloģiju t.sk., ģeotermālo apkures risinājumu, rekuperācijas iekārtu, siltumsūkņu, ventilācijas u.c. apkures un enerģijas risinājumu jomā. Saviem klientiem un sadarbības partneriem uzņēmums piedāvā premium klases produktus, augsta līmeņa konsultācijas un servisu, paplašinoties Latvijas tirgū un augot darba apjomam, aicina savā komandā

Darba apraksts:

  • Darbs ar jaunu klientu piesaisti juridisko klientu segmentā
  • Sniegt tehniskās konsultācijas tiešajiem klientiem un sadarbības partneriem savas kompetences ietvaros
  • Sagatavot cenas piedāvājumus klientiem, un nepieciešamības gadījumā tos noprezentēt
  • Nepieciešamības gadījumā konsultēt par jaunu risinājumu un projektu īstenošanu attiecīgajā projektā
  • Sagatavot un slēgt sadarbības līgumus ar klientiem
  • Nodrošināt produktu prezentācijas un konsultācijas klientu vizītēs

Prasības:

  • Darba pieredze aktīvajā pārdošanā un jaunu klientu piesaistē
  • Tehniska domāšana un pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Spēja strādāt patstāvīgi, plānot savus ikdienas darba uzdevumus un laiku
  • Augsta komunikācijas kultūra, godīgums un uzticamība
  • Pozitīva attieksme pret darbu un apkārtējiem
  • Teicamas latviešu valodas prasmes, angļu valodas prasmes vismaz vidējā līmenī, un vēlamas krievu valodas prasmes, kas nepieciešamas darbā ar klientiem un piegādātājiem
  • Motivācija attīstīties, apgūt jaunas prasmes un tehnoloģijas
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Piedāvājam:

  • Darbu starptautiskā uzņēmumā, kas nodrošina augstas klases produktus un plāno strauji attīstīties Latvijā
  • Pamata atalgojumu sākot no 1800 EUR Bruto atkarībā no pieredzes un kompetencēm un bonusus no pārdošanas rezultātiem
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Papildus motivējošu gada prēmiju atkarībā no pārdošanas mērķu un uzņēmuma kopējo mērķu izpildes
  • Tehnisko nodrošinājumu (dators, telefons)
  • Darba auto, kas ir personīgā lietošanā, pilnu amortizāciju un bezlimita degvielu
  • Elastīgu darba laiku un iespēju strādāt attālināti (nav pastāvīgi jāatrodas ofisā)
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1800

Papildu informācija: Atalgojumu sākot no 1800 EUR. Bonusus no pārdošanas rezultātiem. Veselības apdrošināšanu. Gada prēmiju. Tehnisko nodrošinājumu (dators, telefons). Darba auto, kas ir personīgā lietošanā, pilnu amortizāciju un bezlimita degvielu.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks
Kontaktpersona
Edīte Timofejeva
25667789
I-Work Group klients ir vadošs uzņēmums dažādu alternatīvu tehnoloģiju t.sk., ģeotermālo apkures risinājumu, rekuperācijas iekārtu, siltumsūkņu, ventilācijas u.c. apkures un enerģijas risinājumu jomā. Saviem klientiem un sadarbības partneriem uzņēmums piedāvā premium klases produktus, augsta līmeņa konsultācijas un servisu.

Tev varētu interesēt arī:

Lielo klientu piesaistes speciālists eksporta tirgos
PROKS SIA
Rīga
€ 3100 – 4500
Beigu termiņš: 08.05.2024
Korporatīvo klientu projektu vadītājs/-a
TVNET GRUPA SIA
Rīga
€ 1822 – 2113
Filiāles vadītājs/-a
Current Auto SIA
Rīga
€ 4000 – 5500
Beigu termiņš: 05.05.2024