418
HEAD SIA
Autoatslēdznieks/-ce
HEAD SIA
HEAD SIA

HEAD SIA

Autoatslēdznieks

Darba pienākumi:
  • Vizuāli-tehniskā autotransporta vērtēšana;
  • Remonta plānošana kravas seglu vilcējiem un puspiekabēm;
  • Kvalitatīvi veikt mehānisko autoremontu un sīkus apkopes darbus.

Prasības kandidātam:
  • Tehniskā izglītība;
  • Vēlama iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā;
  • Spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
  • Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
  • Precizitāte, augstas darba spējas un stresa noturība, godīgums;
  • C vai CE kategorijas vadītāja apliecība (tiks uzskatīta par priekšrocību).

Mēs piedāvājam:
  • Darbu stabilā un perspektīva uzņēmumā;
  • Profesionālu izaugsmi, iespēju veidot veiksmīgu karjeru;
  • Darba alga 2000 EUR bruto
  • Sociālās garantijas;
  • Nodrošinām ar individuāliem darba aizsarglīdzekļiem;
  • Medicīniskā apdrošināšana (pēc pārbaudes termiņa);
  • Labus darba apstākļus.

Gaidām Jūsu CV un pieteikuma vēstuli sadaļā PIETEIKTIES.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000

Papildu informācija:  Darba alga 2000 EUR bruto

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Jūrkalnes iela 15,Rīga

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
HEAD SIA
SIA HEAD nodibināta 2007. gadā. Mēs piedāvājam jebkuras sarežģītības pakāpes kravu pārvadājumus, nojaucot robežas starp valstīm.

Mūsdienīga autoparks un jaunākais aprīkojums
Uzticami un kompetenti autovadītāji
Kvalitatīva piegāde laikā
Derīgs trešās kategorijas FITO sertifikāts.

Uzņēmums piedāvā kompleksu risinājumu starptautiskām piegādēm. Tas ir pakalpojums Door-to-door (no durvīm līdz durvīm), kuru varam veikt pateicoties gan tam, ka uzņēmumam pieder pašam sava noliktava, gan arī tam, ka mums ir pašiem savas maztonnāžas kravas automašīnas.

Tev varētu interesēt arī:

Customer Support Agent with Polish/Finish/Swedish/Dutch/German/English
Tech Mahindra Latvia
Rīga
€ 1500 – 1700
Beigu termiņš: 03.05.2024
Nodaļas vadītājs/-a H&M Riga
H&M Hennes & Mauritz SIA
Rīga
€ 1280
Beigu termiņš: 04.05.2024
IT pārdošanas menedžeris/-e
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2000 – 3000
Beigu termiņš: 07.05.2024