922
Confero Technologies, SIA
Java programmētājs/-a (Java Developer)

Confero Technologies meklē pieredzējušu Java programmētāju FinTech programmproduktu attīstībai lieliskā komandā. Ja Tevi aizrauj inovatīvi programmatūras risinājumi klientu attālinātai apkalpošanai un Tev ir pieredze ar programmatūras izstrādi Java valodā, gaidīsim pieteikumu!

Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība IT jomā vai turpina studijas IT jomā;
  • vismaz divu gadu darba pieredze IT jomā un pieredze darbā ar Java tehnoloģijām;
  • spēja strādāt dinamiskos apstākļos, ievērojot stingrus termiņus un saglabājot pozitīvu attieksmi;
  • komunikācijas prasmes latviešu, krievu un angļu valodā.
  • pieredze ar sekojošam tehnoloģijām:
-Java, Spring Boot, Spring Cloud,
- Relāciju datu bāzes (Oracle, MySQL, Postgres), SQL un ORM (Hibernate),
-TDD, SOLID, OOP, Event-driven dizaina principi,
-Microservices un REST,
-zināšanas par tīkla drošību un ievainojamībām, autentifikācijas autorizācijas veidiem,
-Docker
  • par priekšrocību tiks uzskatīta/-as:
-pieredze ar AWS/Azure/GCP cloud platformām,
-Devops un CI/CD iemaņas, IaC (Infrastructure as code),
-Linux, command line scripting,
-pieredze ar Frontend Vue.js/Anguar/React, JavaScript/TypeScript;
-message brokeri (piem. ActiveMQ), JMS, Kafka.

Pienākumi

  • prasību analīze un programmatūras arhitektūras izveide;
  • jaunās programmatūras izstrāde;
  • esošās programmatūras attīstība.

Mēs piedavājam

  • interesantus un ambiciozus darba uzdevumus;
  • profesionālās izaugsmes iespējas ātri augošajā uzņēmumā;
  • draudzīgus kolēģus ar milzīgu pieredzi un tiekšanos uz kopējiem mērķiem;
  • hibrīddarba režīmu (klātienē un attālināti);
  • patīkamu atmosfēru, uzkodas un kafiju skaistā birojā Rīgas centrā;
  • izdevīgus nosacījumus automašīnas stāvvietai biroja tuvumā;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • jautrus komandas saliedēšanas pasākumus;
  • mēneša darba alga pirms nodokļu nomaksas sākot no 2 800.00 līdz 4 200.00 EUR, atkarībā no pieredzes, zināšanām un kompetences.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2800 - 4200

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Elizabetes iela 23
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 Java HTML CSS Javascript REST

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Elīna Tiltiņa
26663499
Confero Technologies, SIA ir datorprogrammēšanas uzņēmums, kurš nodarbojas ar programmatūras izstrādi, informācijas sistēmu integrēšanu un administrēšanu, IT infrastruktūras apkalpošanu, datortehnikas un programmatūras nomu un datu centra pakalpojumiem, izsludina konkursu uz vakanci:

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.confero.tech

Tev varētu interesēt arī:

Backend Developer
Cabonline Customer Service Latvia SIA
Rīga
€ 3500 – 4500
Beigu termiņš: 08.05.2024
Junior Data Analyst
Suppline SIA
Rīga
€ 1500
Beigu termiņš: 03.05.2024
Junior Operational Specialist
ECOMMPAY LIMITED Latvijas filiāle
Rīga
€ 1400 – 2000
Beigu termiņš: 04.05.2024