902
iCotton SIA
Jaunākais ekonomists
iCotton SIA
iCotton SIA

iCotton SIA

SIA "iCotton" ir strauji augošs, starptautisks uzņēmums, kas nodarbojas ar kokvilnas produktu, higiēnas preču ražošanu, piedāvājot augstākās kvalitātes produktus.

Šobrīd uzņēmums ir vienīgais Baltijā, kas spēj nodrošināt pilnu ražošanas ciklu kokvilnas produktiem. Aicinām kandidātus pieteikties vakancei:

Pienākumi:
  • Veikt precīzus ekonomiskos aprēķinus, jaunajiem un esošiem projektiem;
  • Ievadīt un uzturēt aktuālus ekonomiskos un finanšu datus ražošanas programmā;
  • Veikt ražošanas iekārtu produktivitātes aprēķinus;
  • Kontrolēt izejmateriālu un pusfabrikātu cenu aktualitāti, pēc nepieciešamības pieprasīt informāciju par izejvielu un pusfabrikātu cenām no iepirkuma departamenta;
  • Uzraudzīt faktiskās enerģijas patēriņu, analizēt un salīdzināt šos datus ar iepriekšējiem periodiem;
  • Uzraudzīt, reģistrēt ražošanas iekārtu darbības ātrumus;
  • Veikt priekšlikumu izstrādi uzņēmuma ekonomiskās efektivitātes un rentabilitātes uzlabošanai;
  • Piedalīties produkcijas pašizmaksas aprēķinā, produkcijas cenu veidošanā un noteikšanā;
  • Dažādu analītisku atskaišu sagatavošana vadībai;
  • Piedalīties iekšējos projektos.

Prasības:
  • Augstākā izglītība ekonomikā vai finansēs;
  • Vismaz divu gadu darba pieredze finanšu jomā;
  • Teicamas datorprasmes MS Office (Word, Excel, Power Point) un interneta pārlūkprogrammās;
  • Latviešu valodas zināšanas, vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Analītiskās domāšanas spējas un precizitāte;
  • Teicamas sadarbības prasmes, spēja efektīvi plānot un organizēt savu darbu;
  • Spēja strādāt saspringtos darba apstākļos;
  • Labas komunikācijas prasmes.

Piedāvājam:
  • Interesantu un dinamisku darbu, strauji augošā uzņēmumā;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1050,- EUR, papildus prēmija 25% (pie noteiktu uzdevumu izpildes);
  • Papildus bonusus (veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana, baseina apmeklējums);
  • Izaugsmes iespējas;
  • Profesionālu komandu.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt sadaļā Pieteikties!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1050

Papildu informācija: Konkurētspējīgu atalgojumu no 1050,- EUR, papildus prēmija 25% (pie noteiktu uzdevumu izpildes);

Atrašanās vieta

    Liepāja, Dienvidkurzemes novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Darbs pēc mācībām

SIA iCotton ir strauji augošs uzņēmums, kas ražo vates diskus, sausās salvetes, higiēnas preces sievietēm un neausto materiālu (ražotne atrodas Liepājā). Ražotne ar mūsdienīgu tehnoloģisko aprīkojumu, kas ļauj attīstīt pilnu ražošanas ciklu un ražot kvalitatīvu un pieprasītu produkciju, kas atbilst Eiropas standartiem.

Tev varētu interesēt arī:

Uzskaitvedis/-e
UPB AS
Liepāja
€ 1000 – 1300
Beigu termiņš: 12.05.2024
Finanšu analītiķis
GroGlass SIA
Rīga
€ 2000
Beigu termiņš: 19.05.2024
Finanšu un administrācijas vadītājs /-a
KARCHER SIA
Rīga
€ 3300 – 3700
Beigu termiņš: 09.05.2024