826
Lāči SIA
Mazumtirdzniecības daļas vadītāja vietnieks/-ce
Lāči SIA
Lāči SIA

Lāči SIA

Maizes ceptuve LĀČI ir Latvijas uzņēmums, kas dibināts 1993. gadā.
Roku darbs, augstvērtīgas izejvielas, maizes cepšana pēc senām tradīcijām- tās ir LĀČU vērtības, kuras koptas, lolotas un turētas godā jau 30 gadus! Šeit top arī gardākie konditorejas un izcilākie šokolādes izstrādājumi.

Aicinām pievienoties savai saimei -
MAZUMTIRDZNIECĪBAS DAĻAS VADĪTĀJA VIETNIEKU/ -CI:

Darba pienākumi:
  • Plānot, vadīt un koordinēt struktūrvienības ikdienas darbus;
  • Vadīt struktūrvienības darbinieku komandu, novērtēt to darbu, apmācot un iedvesmojot;
  • Sniegt izsvērtus un pārdomātus priekšlikumus strukturvienības darba pilnveidošanai un uzlabošanai;
  • Veikt pārdevēju -kasieru apmācību un novērtēt to darbu;
  • Veikt personāla atlasi un vadīt jauno pārdevēju darba intervijas;
  • Paaugstināt klientu apkalpošanas līmeni.

Prasības kandidātiem:
  • Veiksmīga darba pieredze mazumtirdzniecības jomā;
  • Pieredze vadošā amatā ne mazāku kā 2 (divi) gadi;
  • Lieliskas prezentācijas un argumentācijas prasmes;
  • Ļoti labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas sarunvalodas līmenī;
  • Labas datorprasmes (MS Office);
  • Vēlama pieredze personāla vadīšanā un komandas darbā;
  • Godprātīga attieksme pret darbu;
  • Pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem.

Mēs Jums piedāvājam:
  • Darbu atpazīstamā uzņēmumā;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1500 EUR pirms nodokļu nomaksas un uz rezultātiem balstītu prēmiju sistēmu;
  • Sociālās garantijas un profesionālās izaugsmes iespējas;
  • Transportlīdzekli darba pienākumu veikšanai;
  • Darba laiku no plkst.8.30 līdz 17.00;
  • Īpaši izdevīgu iepirkšanos SIA Lāči tirdzniecības tīklā.

LĀČOS ikvienam un ikviena darbam ir nozīme. Augsti vērtējam darbiniekus, kas ar vislielāko atbildības sajūtu, patiesu godaprātu un sirdsdegsmi veic savus darba pienākumus.

Ja esi aizrautīgs, strādāt gribošs, draudzīgs un atbildīgs, pievienojies LĀČU kolektīvam.

Gaidīsim Jūsu CV!
Mēs augstu novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks virzīti nākamajai atlases kārtai!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    "Benūžu-Skauģi" , Babītes pagasts, Mārupes novads

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 Komunikācijas prasmes Atbildīgs Sadarbība un partnerība Komandas vadība Lēmumu pieņemšana

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
SIA "Lāči" Personāla daļa
27879648

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.laci.lv

Tev varētu interesēt arī:

Pārdošanas daļas vadītājs/-a
Rolling SIA
Latvija
€ 4000
Beigu termiņš: 10.05.2024
Ielu seguma un transporta būvju uzturēšanas nodaļas vadītājs - pārvaldes priekšnieka vietnieks
Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departaments
Rīga
€ 2700 – 2700
Beigu termiņš: 05.05.2024
Reģiona vadītājs/-a
Apotheka SIA
Rīga
€ 2300 – 2700
Beigu termiņš: 17.05.2024