330
Firma L4 SIA
Jaunākais ceļu projektēšanas inženieris

SIA "Firma L4" ir viens no vadošajiem inženieru un konsultantu uzņēmumiem Latvijā ar gandrīz 30 gadu pieredzi projektēšanā, būvuzraudzībā un inženierkonsultācijās.

Mēs aicinām darbā

Prasības:
  • iesākta vai iegūta augstākā izglītība transportbūvēs,
  • normatīvo aktu un standartu zināšanas specialitātē,
  • latviešu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas,
  • spēja un vēlme uzņemties atbildību, spēja un vēlme sasniegt rezultātu,
  • labas komunicēšanas un saskarsmes spējas,
  • teicamas datorzināšanas (MS Office, AutoCAD, Civil 3D).

Pienākumi:
  • izstrādāt risinājumus transportbūvju būvprojektos sertificēta projektēšanas inženiera vadībā,
  • plānot darbus un laiku risinājumu izstrādei,
  • iegūt nepieciešamo informāciju risinājumu izstrādei,
  • spēja mācīties un ieklausīties,
  • vēlme profesionāli pilnveidoties,
  • sadarboties ar projektā iesaistītajām pusēm,
  • ievērot noteiktos termiņus uzdevumu izpildei.

Piedāvājam:
  • atalgojumu no 1600,00 EUR pirms nodokļu nomaksas par pilnu darba laika slodzi,
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika,
  • profesionālu un interesantu darbu vadošā inženieru un konsultantu uzņēmumā,
  • zinošus un profesionālus kolēģus, pieredzes apmaiņu un izaugsmes iespējas,
  • apmācības un atbalstu profesionāli pilnveidoties,
  • elastīgu darba laiku, ko iespējams apvienot ar studijām,
  • kopīgus pasākumus un aktivitātes.

Savu pieteikuma vēstuli un CV pievieno sadaļā "Pieteikties". Konfidencialitāti garantējam.
Informējam, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz tikšanos klātienē.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1600

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Tev varētu interesēt arī:

Marketing Specialist, Tietoevry Banking
Tietoevry
Latvija
€ 3000
Beigu termiņš: 04.05.2024
Asistents/-e klientu apkalpošanas nodaļā
VILKS SIA
Rīga
€ 1000
Beigu termiņš: 14.05.2024
Shuffler
RealTime SIA
Rīga
€ 4.5 – 5.25
Beigu termiņš: 15.05.2024