387
Firma L4 SIA
Ceļu projektēšanas inženieris/ Projektu vadītājs

SIA "Firma L4" ir viens no vadošajiem inženieru un konsultantu uzņēmumiem Latvijā ar gandrīz 30 gadu pieredzi projektēšanā, būvuzraudzībā un inženierkonsultācijās.

Mēs aicinām darbā

Prasības:
  • inženiera kvalifikācija un augstākā izglītība transportbūvēs,
  • būvprakses sertifikāts ceļu projektēšanā,
  • vēlams būvprakses sertifikāts ceļu būvprojektu ekspertīzē,
  • normatīvo aktu un standartu zināšanas specialitātē,
  • latviešu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas,
  • spēja un vēlme uzņemties atbildību, spēja un vēlme sasniegt rezultātu,
  • labas komunicēšanas un saskarsmes spējas,
  • teicamas datorzināšanas (MS Office, AutoCAD, Civil 3D).

Pienākumi:
  • vadīt projektēšanu un koordinēt transportbūvju būvprojektu un/vai būvprojekta daļu izstrādi,
  • patstāvīgi projektēt un plānot darbus būvprojektu izstrādei,
  • iegūt nepieciešamo informāciju būvprojektu izstrādei,
  • sadarboties ar projektā iesaistītajām pusēm,
  • ievērot līgumos noteiktos termiņus un laika grafikus,
  • sniegt konsultācijas par transportbūvju projektēšanu un risinājumiem,
  • patstāvīgi pieņemt lēmumus projektu ietvaros.

Piedāvājam:
  • atalgojumu no 2500,00 EUR pirms nodokļu nomaksas,
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika,
  • profesionālu un interesantu darbu vadošā inženieru un konsultantu uzņēmumā,
  • zinošus un profesionālus kolēģus, pieredzes apmaiņu un izaugsmes iespējas,
  • apmācības un atbalstu profesionāli pilnveidoties,
  • elastīgu darba laiku,
  • kopīgus pasākumus un aktivitātes.

Savu pieteikuma vēstuli un CV pievieno sadaļā "Pieteikties". Konfidencialitāti garantējam.
Informējam, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz tikšanos klātienē.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Tev varētu interesēt arī:

Būvinženieris - Projektētājs
Primekss SIA
Rīga
€ 3000
Beigu termiņš: 12.05.2024
Projektu vadītājs-/a
FERGY AS
Rīga
€ 2500 – 4000
Beigu termiņš: 05.05.2024
Business Controller – Nordics
Robert Bosch SIA
Rīga
€ 4200 – 5000
Beigu termiņš: 11.05.2024