1148
Palīgstrādnieks
KURBADS UN KO SIA

Prasības kandidātiem

Aicinām darbā palīgstrādnieku - saimniecības darbinieku.
Darba vieta Rīga, Mazjumpravas iela vai Lantes, Ropažu novads.
Esi ar pieredzi remontdarbos? Apgūsti būvniecību vai restaurāciju? Esi aktīvs, saimniecisks un rūpīgs? Gaidām Tavu pieteikumu!
Nepieciešamās prasmes un īpašības:
  • Prasmes un praktiska pieredze dažādu saimniecības darbu veikšanā (apkure, santehnika, elektrība, remontdarbi, dārza/meža darbi).
  • Priekšroku dosim pretendentiem ar pieredzi galdniecības darbos un remontdarbos.
  • Saimniecisks skatījums uz vidi.
  • Spēja strādāt patstāvīgi.
  • Spēja iniciēt un veikt dažādus tehniskus darbus.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais transports.

Darba pienākumu apraksts

Galvenie pienākumi:
  • Ikdienas remontdarbi
  • Dalība telpu un mēbeļu uzkopšanas un restaurācijas procesā
  • Muižas un parka ikdienas apsaimniekošanas uzdevumi
  • Periodisks darbs ar smago rokas tehniku
  • Instrumentu un saimniecības tehnikas apkope
  • Dažādu saimniecības preču sagāde

Mēs piedāvājam

Uzņēmums piedāvā
  • Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu: no 1400.- līdz 1800, - eur (pirms nodokļu nomaksas).
  • Reālas izaugsmes iespējas profesionalitātē un atalgojumā.
  • Kvalitatīvu instrumentu un iekārtu nodrošinājumu pienākumu izpildei.
  • Draudzīgus kolēģus, mūsdienīgu darba vidi.
  • Saliedēšanās pasākumus un apmācības kvalifikācijas celšanai.
Pateicamies par izrādīto interesi un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz otrās kārtas interviju.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400 - 1800

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Mazjumpravas iela 24

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Iveta Zilbere
29167999
Kurbads un Ko SIA - tirgus līderis, kas vairāk kā 30 gadus darbojas transporta pārvadājumu, un citās autonozares jomās. Uzņēmuma darbības profilu paplašina saistītie grupas uzņēmumi, kas strādā sporta, nekustamo īpažumu pārvaldības un citās nozarēs piesaistot vislabākos profesionāļus spēcīgajai Kurbads un Ko komandai.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.kurbads.lv

Tev varētu interesēt arī:

Ceha strādnieks/-ce
Baltic Zinc Technics SIA
Rīga
€ 1600 – 1800
Beigu termiņš: 19.05.2024
Marketing Specialist, Tietoevry Banking
Tietoevry
Latvija
€ 3000
Beigu termiņš: 04.05.2024
Asistents/-e klientu apkalpošanas nodaļā
VILKS SIA
Rīga
€ 1000
Beigu termiņš: 14.05.2024