2260
Baltreiss, SIA
Grāmatvedis/-e

GRĀMATVEDI

Baltreiss SIA, viens no vadošajiem un veiksmīgajiem uzņēmumiem autotransporta un multimodālo kravu pārvadājumu organizēšanā Baltijas reģionā, šobrīd aicina savā komandā enerģisku un pozitīvu grāmatvedi

Papildu informācija

Darba pienākumi:
  • Darbs ar grāmatvedības uzskaites programmu
  • Izejošās un ienākošās grāmatvedības dokumentācijas apstrāde un iegrāmatošana
  • Debitoru un kreditoru uzskaite un kontrole
  • Bankas operāciju uzskaite, u. c.
Prasības:
  • Augstākā vai nepabeigtā augstākā izglītība ekonomikā
  • Grāmatvedības uzskaites principu un reglamentējošās likumdošanas pārzināšana
  • Labas latviešu un krievu valodu zināšanas.
  • Angļu valodas pamatzināšanas lietišķai sarakstei
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte un spēja strādāt komandā
  • Analītiska domāšana
Mēs piedāvājam:
  • Iespēju strādāt stabilā un dinamiskā uzņēmumā
  • Profesionālus un draudzīgus kolēģus
  • Labus darba apstākļus
  • Iespēju pilnveidot savas profesionālās iemaņas
  • Stabilu atalgojumu
Darba laiks: pilna darba diena
Atrašanās vieta: Rīga, Brīvības iela
Kontaktpersona: Ilona Labanovska, galvenā grāmatvede
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1300 - 1650

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Brīvības iela 181

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Nepilna slodze

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Ilona Labanovska
67709500
Baltreiss SIA, viens no vadošajiem un veiksmīgajiem uzņēmumiem autotransporta un multimodālo kravu pārvadājumu organizēšanā Baltijas reģionā.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.baltreiss.com

Tev varētu interesēt arī:

Grāmatveža palīgs/-dze
PATA SIA
Rīga
€ 1300 – 1500
Beigu termiņš: 15.05.2024
Latvijas Sabiedriskais Autobuss SIA
Rīga
€ 1200
Beigu termiņš: 18.05.2024
Consolis Latvija SIA
Rīga
€ 1500 – 1600
Beigu termiņš: 11.05.2024