1494
Pārstāvniecības Jelgavā vadītājs/-a uz noteiktu laiku
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

(LIAA, reģ.Nr.90001739473)
Izsludina konkursu uz

Pārstāvniecības Jelgavā
vadītāja valsts amatpersonas amatu
uz noteiktu laiku (līdz 2027.gada 30.jūnijam)

LIAA savā komandā aicina cilvēku ar pieredzi darbā ar uzņēmējiem, lai nodrošinātu LIAA pārstāvniecības Jelgavā veiksmīgu darbību, veicinātu uzņēmumu izaugsmi un eksportspēju atbildības reģionā, sadarbību ar LIAA reģionālās pārstāvniecības stratēģiskajiem partneriem, kā arī sniegtu nepieciešamo atbalstu starptautisku projektu, kas vērsti uz uzņēmējdarbības vides attīstību, īstenošanā.

Mūsu vērtības:
  • Darbs kā misija sabiedrības labā
  • Profesionalitāte
  • Kvalitāte
  • Elastība

Piedāvājam:
  • Interesantu un atbildīgu darbu profesionālā un dinamiskā komandā ar iespēju realizēt savas idejas.
  • Profesionālās pilnveides iespējas, piedaloties un apmeklējot LIAA organizētos pasākumus (semināri, konferences, tīklošanās, u.c.).
  • Mēnešalgu no 1964,00 euro (bruto) līdz 2234,00 euro (bruto), atbilstoši profesionālajai pieredzei attiecīgajā jomā.
  • Papildatvaļinājumu, līdz 10 darba dienām (saskaņā ar ikgadējo darba izpildes novērtējumu), atvaļinājuma pabalstu (pēc nostrādāta viena gada), papildu apmaksātas brīvdienas un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, veselības apdrošināšanu (pēc nostrādāta 1 mēneša).
  • Darba izpildes vietu Jelgavā.
  • Daļēji attālināta darba iespēju.

Galvenie amata pienākumi:
  • Nodrošināt informatīvu atbalstu komersantiem par LIAA sniegtajiem pakalpojumiem, un citām pieejamām atbalsta programmām.
  • Piemeklēt atbilstošus atbalsta mehānismus uzņēmumu aktivitāšu, apgrozījuma, eksporta pieaugumam, jaunu tirgu apgūšanai, produktu attīstībai un jaunu produktu veidošanai, sadarbības iespējas ar citiem uzņēmumiem, ārvalstu investoru piesaistei.
  • Veicināt uzņēmumu efektivitātes, produktivitātes un ražošanas/pakalpojumu apjomu pieaugumu izmantojot starptautisku izstāžu apmeklēšanu, veicināt uzņēmumu dalību augsta līmeņa vizītēs kopā ar Latvijas amatpersonām lai veicinātu uzņēmumu produktu atpazīstamību un eksportspēju.
  • Piesaistīt nepieciešamos uzņēmumus LIAA īstenotajām ārējās tirdzniecības veicināšanas aktivitātēm.
  • Nodrošināt uzņēmumu problēmjautājumu un investīciju vides sakārtošanas risināšanu reģionā sadarbībā ar pašvaldībām.
  • Kvalitatīvas uzņēmumu (klientu portfeļa un potenciālo klientu) datu bāzes izveide un uzturēšana.
  • Nodrošināt regulāras pēcapkalpošanas aktivitātes klientu portfelī esošajiem klientiem, kopīgas klientu aktivitātes labu attiecību uzturēšanai un atgriezeniskās saites par LIAA ieguldījumu attīstībā iegūšanu.
  • Durvju atvēršana un uzņēmumu problēmjautājumu risināšana gan esošajiem klientiem, gan ienākošajiem investoriem reģionā.
  • Piedalīties ienākošo sadarbības vizīšu organizēšanā pārstāvniecības atbildības teritorijā.
  • Veikt LIAA klientu apkalpošanas pirmā kontaktpunkta pienākumus klātienē pārstāvniecībā koordinējot klātienes dienu grafiku ar LIAA kolēģiem.
  • LIAA pārstāvēšana attiecībās ar iestādēm un organizācijām amata kompetences jautājumos, atbilstoši tiešā vadītāja norādījumiem.

Prasības pretendentiem:
  • Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība.
  • Pieredze darbā uzņēmumā vai organizācijā, vai pašvaldībā uzņēmēju konsultēšanā (sniedzot konsultācijas vai apmācot, vai vērtējot biznesa idejas, vai izstrādājot attīstības stratēģijas) vismaz divi gadi, par priekšrocību tiks uzskatīta darba pieredze minētajās jomās LIAA pārstāvniecības darbības teritorijā.
  • Pieredze pašvaldībā vai uzņēmumā darbā ar uzņēmējiem (izvērtējot finansējuma (aizdevumu, grantu) pieteikumus vai pieredze privātā vai nevalstiskā organizācijā, vai uzņēmumā, sniedzot komersantiem konsultācijas (finansējuma piesaiste, tirdzniecības un eksporta veicināšana, mārketings) vismaz divi gadi.
  • Izpratne par uzņēmējdarbības vidi Latvijā, uzņēmumu attīstības cikliem, zināšanu pārnesi un investīciju piesaisti.
  • Zināšanas par valsts pārvaldes un pašvaldību darbību.
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas.
  • Teicamas angļu valodas zināšanas, kas ļauj amata pienākumu izpildē izmantot dokumentus un literatūru svešvalodā un komunicēt.
  • Teicamas sadarbības, komunikācijas un prezentācijas prasmes.
  • Stratēģiskā un analītiskā domāšana un spēja strādāt strauji mainīgā vidē.
  • Prasme strādāt ar standarta biroja programmatūru.
  • Augsta atbildība, uz rezultātu orientēta pieeja darbam.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība un praktiskas auto vadīšanas iemaņas.

Pretendentiem/-ēm pieteikties līdz 2024.gada 25.aprīlim pieteikuma vēstuli, CV (latviešu valodā), izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas nosūtot pa pastu LIAA Cilvēkresursu un vides departamenta Cilvēkresursu nodaļai (Pērses ielā 2, Rīgā, LV-1442) vai sadaļā "pieteikties", ar norādi "Pārstāvniecības Jelgavā vadītājs".

Pretendentu iesniegtajos pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlases norisi, atbilstoši Personas datu apstrādes principi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras amatu pretendentu atlasei (publicēti LIAA mājas lapā). Iesniedzot pieteikumu, pretendents apliecina, ka ir iepazinies ar Datu apstrādes principiem atlasei.

Informējam, ka amata pienākumu veikšanai būs nepieciešams izmantot patstāvīgi noformētu nacionālo elektroniskās identifikācijas risinājumu, t.i., eParaksts mobile, eParaksts eID vai eParaksts karte.
Informējam, ka pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas pirmajā kārtā, sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas otrajai kārtai.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1964 - 2234

Atrašanās vieta

    Jelgava, Jelgavas novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
26351129

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir ekonomikas ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, dibināta 1993. gadā.

Mūsu mērķis ir palīdzēt augt uzņēmumiem, sākot no labas un perspektīvas idejas līdz pat pasaules līmeņa atpazīstamībai eksporta tirgos, mēs piedāvājam atbalstu uzņēmējiem, kas meklē noieta tirgus ārvalstīs un aicinām izmantot mūsu piedāvātos pakalpojumus dibināt jaunus kontaktus tirdzniecības misijās, nacionālajos stendos, kontaktbiržās, individuālajās vizītēs un apmeklēt eksporta seminārus. Investīciju piesaistes jomā mēs veicinām uzņēmējdarbības attīstībai labvēlīgu normatīvo aktu izstrādi, kā arī iestājamies par stabilu nodokļu politiku, kvalificēta darbaspēka, infrastruktūras un atbalsta instrumentu pieejamību.

Mūsu vērtības - darbs kā misija sabiedrības labā, profesionalitāte, elastība un kvalitāte.

PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI!

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.liaa.gov.lv

Tev varētu interesēt arī:

Pārdošanas projektu vadītājs/-a
BALTS SIA
Jelgava
€ 1500 – 2200
Beigu termiņš: 01.05.2024
Mārketinga projektu vadītājs/-a (uz noteiktu laiku)
Reitan Convenience Latvia
Rīga
€ 2000
Beigu termiņš: 07.05.2024
Klientu atbalsta speciālists
The One
Rīga
€ 1500 – 2000
Beigu termiņš: 10.05.2024