1172
Būvgružu atkritumu šķirošanas rūpnīcas vadītājs
HR Partner SIA klients

SIA NIKA MI ir būvgružu atkritumu šķirošanas un pārstrādes modernā rūpnīca, kas pārstrādā cietus būvniecības atkritumus un saražo otrreizēji izmantojamās izejvielas, sadalot tās dažādās frakcijās: grants, stikls, plastmasas, koks un metāls. Uzņēmuma vērtības ir dinamika, aizrautība un atbildība. Veiksmīgas darbības rezultātā uzņēmums aktīvi attīstās, palielinot darba apjomus un paplašinot piedāvājumu tirgū. Šodien meklējam profesionāli, kas palīdzēs attīstīt ambiciozus plānus:

BŪVGRUŽU ATKRITUMU ŠĶIROŠANAS RŪPNĪCAS VADĪTĀJS

Darba pienākumi:
Efektīvi pārvaldīt rūpnīcas ikdienu, plānot un organizēt ražošanas procesus;
Organizēt sev pakļautā personāla ikdienas darbu, efektīvs darbu sadalījums, darba grafiku sastādīšana un kontrole;
Plānot ražošanas plūsmu, nepieciešamās ražošanas jaudas, resursus, nodrošinot pasūtījumu laicīgu izpildi;
Beramo materiālu ražošana, pārdošana un uzskaite (šķembas, slīpēts stikls, pakaiši, grants u.c.);
Komunikācija ar potenciālajiem pircējiem, sakaru uzturēšana un jaunu projektu piesaiste;
Uzturēt un nepārtraukti pilnveidot ražošanas dokumentāciju, darba instrukcijas un standartus;
Sekot līdzi izdevumiem, analizēt izmaksas, izrakstīt rēķinus, izvērtēt riskus;
Ikdienas atskaišu sagatavošana: par darbinieku paveikto, degvielas izlietojumu un t.t.;
Vides aizsardzības un citu prasību ievērošana;

Prasības kandidātiem:
Obligāta iepriekšējā darba pieredze līdzīgā amatā, atkritumu šķirošanas un pārstrādes jomā (waste);
Vidējā profesionālā vai augstākā tehniskā izglītība;
Zināšanas atkritumu uzskaites sistēma (APUS);
Pieredze ražošanas darbu organizācijas procesos, to plānošanā un organizēšanā;
Biznesa domāšana, spēja komunicēt un sarunāt jaunus projektus;
Analītiskā domāšana, spēja analizēt datus un sagatavot kopsavilkuma atskaites;
Prasme pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, augsta stresa noturība;
Orientācija uz rezultātu, prasme plānot un organizēt savu darbu, spēja strādāt dinamiskā vidē;
Lojalitāte, precizitāte, B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība;

Mēs piedāvājam:
Aizraujošu un aktīvu darbu strauji augošajā utilizēšanās nozares uzņēmumā un dinamiskā vidē;
Unikālas profesionālas pilnveides iespējas, iespēju darboties un attīstīt nozari Latvijas tirgū;
Iespēju realizēt savus profesionālos mērķus un ieceres;
Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu, motivējošo bonusu sistēmu un degvielas piemaksas.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2400 - 2700

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Kaudzīšu iela 59.

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Jūlija Nikuļcova
SIA NIKA MI ir būvniecības atkritumu un cita veida atkritumu savākšanas, izvešanas, šķirošanas un pārstrādes uzņēmums ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi atkritumu menedžmenta jomā. Savā būvgružu atkritumu šķirošanas un pārstrādes modernā rūpnīca pārstrādājam cietus būvniecības atkritumus un saražojam otrreizēji izmantojamās izejvielas, sadalot tās dažādās frakcijās: grants, stikls, plastmasas, koks un metāls. Uzņēmuma vērtības ir dinamika, aizrautība un atbildība. Veiksmīgas darbības rezultātā uzņēmums aktīvi attīstās, palielinot darba apjomus un paplašinot piedāvājumu tirgū.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.nikami.lv

Tev varētu interesēt arī:

Ražošanas vadītājs/-a
LLR-ECOTECH SIA
Rīga
€ 2800
Beigu termiņš: 19.05.2024
Transporta loģistikas vadītājs/-a
Rīgas piena kombināts A/S
Rīga
€ 2500 – 3000
Pārdošanas projektu vadītājs/-a (Norvēģija un Dānija)
UPB AS
Rīga
€ 3000 – 3500
Beigu termiņš: 03.05.2024