771
Patentu valde
Vecākais grāmatvedis/-e

PATENTU VALDE
Nodokļu maksātāja
reģ. Nr. 90000042944
izsludina konkursu uz vakanto
Administratīvā aun finanšu departamenta
Finanšu un grāmatvedības nodaļas
vecākā grāmatveža amatu
(profesijas kods 2411 01, darbinieka amata statuss)
Amats klasificēts 17. saimē, IV līmenī, 9. mēnešalgu grupā
uz nenoteiktu laiku

Galvenie darba pienākumi:
  • veikt darba samaksas un ar to saistīto nodokļu aprēķinus un uzskaiti atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • veikt kreditoru uzskaiti, izejošo maksājumu apstrādi un pieteikumu Valsts kasei sagatavošanu;
  • veikt krājumu uzskaiti;
  • veikt komandējumu norēķinu uzskaiti;
  • veikt avansu par pakalpojumiem uzskaiti;
  • nodrošināt nodokļu un statistikas pārskatu sagatavošanu un iesniegšanu.

Prasības pretendentiem:
  • vismaz 2.līmeņa augstākā izglītība ekonomikā, finansēs, grāmatvedībā vai vadības zinībās;
  • vismaz trīs gadu profesionālā pieredze grāmatvedībā (pieredze darbā ar resursu vadības sistēmu Horizon un pieredze valsts pārvaldes iestādē vai pašvaldībā tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • zināšanas normatīvajos aktos, kas regulē grāmatvedības, nodokļu un darba tiesību jautājumus;
  • MS Office programmu pārzināšana lietotāja līmenī;
  • eID kartes vai cita elektroniskā identifikācijas risinājuma izmantošana amata pienākumu veikšanai;
  • augsta atbildības sajūta, analītiska domāšana un precizitāte;
  • spēja veidot un uzturēt efektīvu saziņu ar kolēģiem un iesaistīties komandas darbā;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas.

Piedāvājam:
  • bruto atalgojumu sākot no 1500 EUR, atkarībā no pieredzes, prasmēm un zināšanām;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • garantētu ikgadējo atvaļinājumu un papildatvaļinājumu (atbilstoši darba novērtējumam), kā arī sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam;
  • elastīgu darba laiku un iespēju daļēji strādāt attālināti;
  • darbavietu Rīgas centrā;
  • profesionālās pilnveidošanās iespējas;
  • stabilitāti un uz ilgtermiņu balstītu sadarbību iestādē, kas atbildīga par intelektuālā īpašuma nozari valstī;
  • draudzīgus un atsaucīgus kolēģus.

CV un/vai pieteikuma vēstuli lūdzam iesniegt Patentu valdē, Raiņa bulvārī 15, Rīgā, vai sūtīt sadaļā "pieteikties" līdz 2024. gada 28.aprīlim.

Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu iesniegtie personas dati tiks apstrādāti, ņemot vērā normatīvajos aktos noteiktās personu datu konfidencialitātes un drošības prasības, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi, un tiks uzglabāti datu bāzē ne ilgāk kā trīs mēnešus.

Par konkursa rezultātiem tiks informēti un sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks iekļauti atlases otrajā kārtā.

Tālrunis uzziņām: 67223132.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500

Papildu informācija: sākot no 1500 EUR, atkarībā no pieredzes, prasmēm un zināšanām

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
67223132

Tev varētu interesēt arī:

Grāmatvedis/-e (Norēķinu daļā)
Latvenergo AS
Rīga
€ 1600 – 1800
Beigu termiņš: 12.05.2024
Grāmatvedis
H.A.Brieger SIA
Rīga
€ 1700 – 1900
Beigu termiņš: 06.05.2024
Grāmatveža palīgs/-dze
PATA SIA
Rīga
€ 1300 – 1500
Beigu termiņš: 15.05.2024