1456
Algu grāmatvedis/-e
I-Work Group

Algu grāmatvedi

I-Work Group klients - uzņēmums ar 20 gadu pieredzi metālapstrādē un augstas kvalitātes izstrādājumu izgatavošanā, aicina komandai pievienoties

Galvenie pienākumi:

  • Veikt darbinieku algu aprēķinu saskaņā ar noslēgtajiem darba līgumiem, rīkojumiem un spēkā esošo likumdošanu
  • Veikt nodokļu un citu ieturējumu aprēķinus atbilstoši LR likumdošanai
  • Apkopot statistikas atskaites
  • Sagatavot un iesniegt ikmēneša sociālās apdrošināšanas iemaksas, iedzīvotāju ienākuma nodokļa un citus darbaspēka statistikas pārskatus saskaņā ar LR likumdošanu
  • Ienākošās un izejošās grāmatvedības dokumentācijas apstrāde, uzskaite un kontrole

Prasības:

  • Pieredzi algu grāmatveža darbā
  • Augstāko vai profesionālo izglītību (vēlama, ne obligāta prasība)
  • Normatīvo aktu pārzināšanu darba tiesību un grāmatvedības jomā, kas regulē darba attiecības, darba samaksu un algas nodokļu aprēķināšanu
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas
  • Uz rezultātu orientētu personību ar augstu atbildības sajūtu un precizitāti, patstāvību, spēju strādāt ar lielu datu apjomu
  • Laipnu komunikāciju, sadarbību ar darbiniekiem
  • Ļoti labas datora prasmes (MS Office, vēlams programmas Navision pārzināšana)

Piedāvājam:

  • Draudzīgu un atsaucīgu darba kolektīvu
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Atalgojumu sākot no 1700-2200 EUR bruto
  • Darbu mūsdienīgā birojā Piņķos un hibrīda darba iespējas
  • Uzņēmumu kultūru, kurā darbinieks ir vērtība, kopā atzīmējam svētkus un veidojam iekšējus pasākumus
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1700 - 2200

Papildu informācija: Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu. Atalgojumu sākot no 1700-2200 EUR bruto Darbu mūsdienīgā birojā Piņķos un hibrīda darba iespējas.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Pinķi
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 Navision MS office
Kontaktpersona
Edīte Timofejeva
25667789
I-Work Group klients - uzņēmums ar 20 gadu pieredzi metālapstrādē un augstas kvalitātes izstrādājumu izgatavošanā.

Tev varētu interesēt arī:

Grant Thornton Baltic SIA
Rīga
€ 2000 – 2200
Beigu termiņš: 22.05.2024
Grāmatvedis/-e
VLAVI SWE
Rīga
€ 1600 – 2200
Beigu termiņš: 19.05.2024
Business Development Manager
BTCBIT Sp. z o.o.
Rīga
€ 3000 – 4800