703
HEAD SIA
Krāvējs ar autoiekrāvēja tiesībām
HEAD SIA
HEAD SIA

HEAD SIA

Darba pienākumi:
  • Kravas iekraušana/izkraušana ar autoiekāvēju;
  • Kravu novietošana/pārvietošana noliktavā;
  • Darbs noliktavā;
  • Darbs ar dokumentiem (CMR);
  • Komunikācija ar šoferiem.

Prasības kandidātam:
  • Autoiekrāvēja apliecība;
  • Vēlama iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā;
  • Spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • Precizitāte, augstas darba spējas un stresa noturība, godīgums;

Mēs piedāvājam:
  • Darbu stabilā un perspektīva uzņēmumā;
  • Profesionālu izaugsmi, iespēju veidot veiksmīgu karjeru;
  • Darba apmaksa 9€/ st. bruto;
  • Sociālās garantijas;
  • Pastāv iespēja apvienot ar citu darbu vai mācībām;
  • Slīdošais grafiks, vakara darbam;
  • Nodrošinām ar individuāliem darba aizsarglīdzekļiem;
  • Medicīniskā apdrošināšana (pēc pārbaudes termiņa);
  • Labus darba apstākļus.

Gaidām Jūsu CV un pieteikuma vēstuli sadaļā PIETEIKTIES.
Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 9

Papildu informācija:  Darba apmaksa 9€/ st. bruto;

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Jūrkalnes iela 15,Rīga

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Pilnas slodzes maiņu darbs
Kontaktpersona
HEAD SIA
SIA HEAD nodibināta 2007. gadā. Mēs piedāvājam jebkuras sarežģītības pakāpes kravu pārvadājumus, nojaucot robežas starp valstīm.

Mūsdienīga autoparks un jaunākais aprīkojums
Uzticami un kompetenti autovadītāji
Kvalitatīva piegāde laikā
Derīgs trešās kategorijas FITO sertifikāts.

Uzņēmums piedāvā kompleksu risinājumu starptautiskām piegādēm. Tas ir pakalpojums Door-to-door (no durvīm līdz durvīm), kuru varam veikt pateicoties gan tam, ka uzņēmumam pieder pašam sava noliktava, gan arī tam, ka mums ir pašiem savas maztonnāžas kravas automašīnas.

Tev varētu interesēt arī:

Pasūtījumu ievades speciālists/-e
Manpower
Rīga
€ 1200 – 1400
Beigu termiņš: 05.05.2024
Komplektētājs/-a
Multipack SIA
Rīga
€ 1500
Beigu termiņš: 04.05.2024
Sagādnieks/-ce / Noliktavas darbinieks/-ce
Enersense SIA
Rīga
€ 1500
Beigu termiņš: 23.05.2024