579
Nacionālais veselības dienests
Līgumpartneru departamenta Rīgas nodaļas vecākais/-ā eksperts/-e

Nacionālais veselības dienests (reģistrācijas Nr.90009649337) izsludina konkursu uz valsts civildienesta ierēdņa amatu Līgumpartneru departamenta Rīgas nodaļas vecākais/-ā eksperts/-e (uz noteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

  • sagatavot līgumus un nodrošināt līgumu slēgšanas procesu ar veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem;
  • uzraudzīt un uzturēt informāciju par līgumpartneriem;
  • konsultēt veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējus un iedzīvotājus veselības aprūpes jautājumos savas kompetences ietvaros;
  • sagatavot operatīvu informāciju.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība, vēlams medicīnā, sabiedrības veselībā;
  • darba pieredze veselības aprūpes jomā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • vēlamas zināšanas par veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas kārtību;
  • spēja orientēties ar profesionālo darbību saistītajos normatīvajos aktos atbilstoši struktūrvienības darbības jomai;
  • valsts valodas prasmes atbilstoši C1 līmenim;
  • angļu vai citu svešvalodu zināšanas;
  • labas prasmes darbā ar MS Outlook, Word, Excel, PowerPoint un citiem biroja tehniskajiem līdzekļiem;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, iniciatīva, labas komunikācijas un sadarbības spējas;
  • spēja uzņemties atbildību par saviem lēmumiem un darba rezultātiem;
  • prasme plānot un organizēt savu laiku;
  • lietišķās saskarsmes prasme;
  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām.

Piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu atsaucīgu un pieredzējušu kolēģu komandā;
  • profesionālās izaugsmes un jaunas pieredzes iespējas;
  • atalgojumu līdz EUR 1350 (bruto) atbilstoši profesionālajai pieredzei;
  • piemaksas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam;
  • papildatvaļinājumu atbilstoši darba izpildes novērtējuma rezultātiem;
  • sociālās garantijas (veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika beigām, pabalsti, kompensācijas);
  • daļējas attālinātā darba iespējas.

Savu CV ar īsu motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas/foto ar norādi "Rīgas nodaļas vecākais eksperts" sūtīt elektroniski sadaļā "Pieteikties" vai pa pastu Nacionālā veselības dienesta Personāla nodaļai (Rīgā, Cēsu ielā 31, k-3, LV-1012) līdz 2024.gada 28.aprīlim. Uzziņas pa tālruni 67043772, savukārt vairāk informācijas par Nacionālo veselības dienestu var uzzināt tīmekļvietnē www.vmnvd.gov.lv vai mūsu Twitter un Facebook profilos.

Pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas konkursa pirmajā atlases kārtā, sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa otrajai atlases kārtai intervijai.

Lai noformētu valsts civildienesta attiecības Jums būs nepieciešams elektroniskais paraksts.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. pantu, Nacionālais veselības dienests informē:
1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;
2) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Nacionālais veselības dienests;
3) papildu informāciju jūs varat iegūt Nacionālā veselības dienesta tīmekļa vietnē http://www.vmnvd.gov.lv/lv/par-nvd/personas-datu-apstrade.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1350

Papildu informācija: atalgojums līdz EUR 1350 (bruto) atbilstoši profesionālajai pieredzei.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Cēsu iela 31, k-3
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Noteikts termiņš

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
Personāla nodaļa
67043772
Nacionālais veselības dienests (NVD) ir Veselības ministrijas padotības iestāde, kas uzsāka darbību 2011. gada 1. novembrī.
NVD mērķis: īstenot valsts politiku veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības nodrošināšanā un administrēt veselības aprūpei paredzētos valsts budžeta līdzekļus, nodrošinot racionālu un maksimāli efektīvu valsts budžeta līdzekļu izmantošanu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā, kā arī īstenot valsts politiku E-veselības ieviešanā.

NVD administrē: veselības aprūpei paredzētos valsts budžeta līdzekļus, slēdz līgumus un norēķinās par sniegtajiem pakalpojumiem, veic veselības aprūpes pakalpojumu plānošanu, tarifu aprēķināšanu, veido kompensējamo zāļu sarakstu, vada E-veselības projektus, kā arī nodrošina atlīdzības izmaksas no Ārstniecības riska fonda atbilstoši Veselības inspekcijas lēmumam.

NVD misija: samērojot iedzīvotāju vajadzības ar pieejamajiem valsts budžeta līdzekļiem, nodrošinām mūsdienīgu valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību.

NVD vīzija: uz iedzīvotājiem orientēti darbinieki, kuri sadarbojas ar ārstniecības iestādēm, nodrošina kvalitatīvus, izmaksu efektīvus veselības aprūpes pakalpojumus, attīstot jaunas iedzīvotāju veselības aprūpes iespējas un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanu veselības aprūpē.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.vmnvd.gov.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Māsa (ārsta palīgs) Epilepsijas un miega medicīnas centrā
VSIA "Bērnu klīniskā universitātes slimnīca"
Rīga
€ 8.48
Beigu termiņš: 15.05.2024
Pārdošanas pārstāvis
Apotheka SIA
Rīga
€ 1600 – 2500
Beigu termiņš: 04.05.2024
Medicīnas iekārtu tirdzniecības pārstāvis
UAB MedUS Medical Latvijas filiāle
Rīga
€ 1700 – 5000
Beigu termiņš: 18.05.2024