771
Pārdevēja - Konsultante veikalā PANDORA
Fashion Investment Group SP. Z.O.O. Latvijas filiāle

Prasības kandidātiem

Juvelierizstrādājumu veikals PANDORA meklē pārdevējus Nepilna laika 0,75 - konsultantus darbam tirdzniecības centros: "Akropole Riga" Latgales iela 257, "Galerija centrs" Audēju iela 16, "Rīga Plaza" Mūkusalas iela 71,
PRASĪBAS:
• Pieredze pārdošanas konsultanta amatā mazumtirdzniecības tīklā ar līdzīgu produktu;
• Interese par rotaslietām un modi;
• Latviešu, angļu un krievu valodu zināšanas;
• Spēja un vēlme strādāt komandā; augsta atbildības sajūta.

PIENĀKUMI

• Pārdot produktus, sniedzot profesionālus padomus un servisu;
• Sadarboties ar komandu kopīgu ikdienas un ikmēneša mērķu sasniegšanai;
• Veikt ikdienas darbus, tai skaitā sakopt veikalu un izvietot preces, vadoties pēc noteiktām zīmola vadlīnījām.

PIEDĀVĀJAM

• Profesionālu darba vidi dinamiskā organizācijā;
• Kvalitatīvas apmācības un mentoringu;
• Izaugsmes iespējas organizācijā;
• Konkurētspējīgu atalgojumu + bonusus;
• Draudzīgu un atsaucīgu darba vidi.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 750 - 950

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Audēju iela 16; Mūkusalas iela 71; Latgales iela 257

Darba veids

  • Nepilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Snezana Dmitrieva
PANDORA stāsts vēsta par uzņēmumu ar atšķirīgu zīmolu un atšķirīgiem produktiem, kas tikai dažos gados veicis ceļu no vietēja Dānijas rotu ražotāja līdz pasaulē vadošam starptautiskam uzņēmumam, kas pārdod savus ražojumus vairāk nekā 100 valstīs. Viss aizsākās pirms gandrīz 40 gadiem. 1982. gadā pieticīgā Kopenhāgenas rajonā Dānijā dāņu zeltkalis Pērs Envoldsens un viņa sieva Vinnija nodibināja rotu veikaliņu, kas vēlāk kļūs par PANDORA. 1987. gadā, pēc vairāku gadu veiksmīgas vairumtirdzniecības prakses, viņi pārtrauca mazumtirdzniecību un uzņēmums pārcēlās uz lielākām telpām. Uzņēmumam pievienojās pirmais štata dizaineris, un PANDORA pievērsās savu rotu izstrādei. 1989. gadā uzņēmums nolēma uzsākt savu rotu ražošanu Taizemē.
2000. gadā Dānijas tirgū pirmoreiz tika izlaista PANDORA rokassprādžu piekariņu un rokassprādzes koncepcija. Pircēju vidū tā strauji guva popularitāti un nākamajos gados, pieauguša pieprasījuma iedrošināts, uzņēmums sāka starptautisku paplašināšanos, apgūstot jaunus tirgus, piemēram, 2003. gadā ASV, bet 2004. gadā Vāciju un Austrāliju.
PANDORA pārvalda un vada vertikāli integrētu uzņēmējdarbības modeli no dizaina izstrādes un ražošanas līdz globālam mārketingam un tiešai izplatīšanai vairumā tirgu. Rotas tiek tirgotas vairāk nekā 100 valstīs uz sešiem kontinentiem aptuveni 7 700 pārdošanas vietās, ieskaitot aptuveni 2 600 koncepta veikalus.
PANDORA misija toreiz un tagad ir piedāvāt sievietēm visā pasaulē augstas kvalitātes, ar rokām pabeigtas, modernas un īstas rotas par pieejamu cenu, iedvesmojot individuālu pašizpausmi. Visām sievietēm ir savi stāsti, ko vēstīt: personiska mirkļu kolekcija, kas nosaka viņu būtību. Tādēļ mēs godinām šos mirkļus. Tādēļ mēs sakām, ka šie mirkļi ir neaizmirstami.

Uzņēmuma mājaslapahttps://pandorastore.lv/

Tev varētu interesēt arī:

VEIKALA ZARA PĀRDEVĒJS/-A - KONSULTANTS/-E TC SPICE, TC AKROPOLE ALFA, TC AKROPOLE RĪGA
Apranga SIA
Rīga
€ 900 – 1350
Beigu termiņš: 06.05.2024
Pārdevējs (-a) DUS Ulmanis, Kārļa Ulmaņa gatvē 162
Virši-A AS
Rīga
€ 7 – 21
Beigu termiņš: 03.05.2024
Pārdevējs/a (nepilns darba laiks), t/c "Riga Plaza"
Lindex Latvia
Rīga
€ 6
Beigu termiņš: 10.05.2024