1581
Rasētājs (Dzīvokļu pārplānošana)
PĀRBŪVE.LV SIA

RASĒTĀJS - DIZAINERIS (dzīvokļu pārplānošana)

SIA PĀRBŪVE ir arhitektu birojs, kas darbojas vairāk, kā 16 gadus.
Īpaši specializējamies dzīvokļu pārplānošanas un pārbūvju projektu izstrādē.
Jums ir lieliska iespēja sevi pierādīt un nopelnīt, strādājot neklātienē!

Papildu informācija

Elastīgas iespējas, atkarībā no darba apjoma, viss tiks iemācīts, galvenais, lai ir interese strādāt!

Prasības kandidātiem:
  • Vēlama pieredze dzīvokļu rasēšanā
  • Spēja plānot savu darba laiku un spējas
  • Atbildība par padarīto darbu un precizitāte

Darba pienākumi:
  • Izstrādāt dzīvokļu vienkāršotos un pārbūvju projektus AutoCad vidē
  • Projekta plāna un dokumentācijas sagatavošana un noformēšana

Iemaņas, kas tiks uzskatītas par priekšrocību:
  • Spējas rasēšanas, attēlu rediģēšanas un tekstu noformēšanas programmās
  • Precīzi strādāt dotā uzdevuma ietvaros, ātri reaģējot izmaiņu gadījumā

Mēs piedāvājam:
  • Ilgostošu sadarbību ar spējām atbilstošu atalgojumu
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 700

Papildu informācija: Darbs uz pusslodzi (ap 350 EUR uz rokas) vai pilnu slodzi (ap 700 EUR uz rokas).

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Čiekurkalns
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Darbs pēc mācībām
  • Pilna slodze
  • Pilnas slodzes maiņu darbs
  • Ārštata darbinieks
  • Nepilna slodze
  • Prakse
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 AutoCAD

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Jānis Kalnietis
24200500

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.parbuve.lv

Tev varētu interesēt arī:

Projektu vadītājs/-a
Dardedze hologrāfija SIA
Rīga
€ 1700 – 4300
Beigu termiņš: 15.05.2024
Arhiekta Asistente/-s (Dzīvokļu Pārplanošana)
Rīga
€ 960 – 960
Beigu termiņš: 17.05.2024
Medicīnas iekārtu inženieris/-e
Valsts SIA „Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca”
Rīga
€ 2600
Beigu termiņš: 06.05.2024