973
IT Technical Support Specialist/IT Tehniskā atbalsta speciālists
Euro Live Technologies SIA

IT Tehniskā atbalsta speciālists

PIENĀKUMI:
  • Konsultēt mūsu darbiniekus tehniskos jautājumos;
  • Darbvirsmu, klēpjdatoru un serveru uzstādīšana, administrēšana un problēmu novēršana, kuros darbojas Windows OS;
  • Profesionālā studijas aprīkojuma uzstādīšana: kameras, apgaismojums un skaņas iekārtas;
  • Novērst tehniskās aprīkojuma problēmas un risināt tehniskos jautājumus saistībā ar OS, MS Office, e-pastu, tīklu, utt.;
  • Pilna Windows OS iestatīšana, ieskaitot draiverus, BIOS un citu saistīto programmatūru;
  • Sistēmu monitorēšana, lai nodrošinātu mūsu produkta nepārtrauktu darbību.

MŪSU PRASĪBAS:
  • Iepriekšēja pieredze IT atbalsta pakalpojumu sniegšanā;
  • Izcilas klientu apkalpošanas prasmes;
  • Labas angļu valodas zināšanas (vismaz B2 līmenī);
  • Labas Windows OS prasmes - tīkla problēmu diagnosticēšana, uzstādīšana, konfigurēšana un attālā atbalsta sniegšana, DHCP, DNS, Active Directory, MS Office 365;
  • Tīklošanas zināšanas var tikt uzskatītas par priekšrocību;
  • Pieredze problēmu risināšanā, problēmu novēršanā un programmatūras lietojumprogrammu problēmu atrisināšanā;
  • Spēja pasniegt tehnoloģisku informāciju vienkāršota veidā;
  • Iespēja strādāt maiņās, ieskaitot nakts maiņās.

MĒS PIEDĀVĀJAM:
  • Darbs starptautiskā, strauji augošā uzņēmumā;
  • Papildus apmaksāta brīvdiena par brīvprātīgo darbu, ja darbinieks piedalās, darba vietas organizētos, brīvprātīgā darba pasākumos;
  • Karjeras izaugsmes iespējas;
  • Iespēja piedalīties uzņēmuma apmaksātās apmācībās un kursos, savas kvalifikācijas celšanai;
  • Dāvanas svētkos;
  • Veselības apdrošināšana;
  • Draudzīgi kolēģi un jautri uzņēmuma rīkoti pasākumi.

IT Technical Support Specialist

YOUR RESPONSIBILITIES:
  • To be main contact point of contact for any technical issues;
  • Installation, administration and troubleshooting of desktops, laptops and servers running Windows OS;
  • Installation of professional studio equipment: cameras, lighting and audio;
  • Troubleshoot hardware and resolve technical issues with OS, MS Office, e-mail, network, etc.;
  • Full Windows OS setup, including drivers, BIOS and other related software;
  • 24/7 monitoring of healthy functioning of all systems.
OUR EXPECTATIONS:
  • Previous proven experience in the delivery of IT support services;
  • Outstanding customer service skills with a positive outlook;
  • Good English knowledge (at least B2 level);
  • Good Windows OS skills - diagnosing network issues, installations, config and remote support, DHCP, DNS, Active Directory, MS Office 365;
  • Networking knowledge is an advantage;
  • Strong experience of problem solving, troubleshooting and fault-finding software applications issues;
  • Excellent documentation and knowledge sharing skills;
  • Able to translate technology into simple terms;
  • Flexibility to work in shifts is required, including night shifts and overtime, when needed.
WE OFFER:
  • Work in international and fast-growing company;
  • Extra paid vacation day for volunteering work;
  • Career growth possibilities;
  • Opportunity to participate in learning and development activities paid by company to rise qualification;
  • Gifts on holidays;
  • Health insurance;
  • Friendly colleagues and cool corporate events.
Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 8 - 12.5

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    11. Novembra krastmala 17

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs

Valodas

  •  Angļu
Kontaktpersona
Marta Kuningasa
SIA Euro Live Technologies (ELT), pasaules lielākā tiešsaistes spēļu programmatūras izstrādātāja Playtech meitas uzņēmums, ir līderis tiešraides spēļu pakalpojumu nodrošināšanā vadošajiem pasaules spēļu operatoriem.
Mūsu komandu Latvijā veido 1900 talantīgi un enerģiski kolēģi, kuriem ELT sniedz dinamisku, inovatīvu un pozitīvu darba vidi. Mēs turpinām attīstību, pierādot sevi kā uzticamu, ilgtspējīgu, progresīvi domājošu un inovatīvu darba devēju.

We are proud that our brand is part of the international company Playtech, which is the worlds leading online gaming software developer and live video stream gaming service provider. Our international team is operating in Riga from 2008 and from day one our core values are in the center of attention on everything we do. High work ethics, positivity and innovative environment is here for your future career!

Tev varētu interesēt arī:

Payments & Banking Client Services Assistant
Clear Junction Holding Limited
Rīga
€ 1400 – 1600
Beigu termiņš: 12.05.2024
Junior Data Analyst
Suppline SIA
Rīga
€ 1500
Beigu termiņš: 03.05.2024
IT atbalsta speciālists/-e
All Media Latvia
Rīga
€ 8 – 10
Beigu termiņš: 08.05.2024