599
Kvalitātes vadītājs
iCotton SIA
iCotton SIA
iCotton SIA

iCotton SIA

 SIA iCotton ir uzņēmums, kas ražo vates diskus, sieviešu higiēnas produkciju un neaustu materiālu
 (ražotne atrodas Liepājā).
Ražotne ar mūsdienīgu tehnoloģisko aprīkojumu, ļauj attīstīt pilnu ražošanas ciklu un ražot kvalitatīvu un pieprasītu produkciju, kas atbilst Eiropas standartiem (ISO 9001, ISO 45001,, ISO 50001, GOTS, OCS, FSC).

Aicinām kandidātus pieteikties vakancei

Kvalitātes vadītājs (uz noteiktu laiku)

Pienākumi:
  • Izstrādāt, ieviest un uzturēt uzņēmumā kvalitātes vadības sistēmu (sistēma nodrošina to, ka uzņēmumā notiekošie procesi, radītie produkti pilnībā apmierinātu klientu vajadzības) atbilstoši ISO* standartiem;
  • Izstrādāt novērtēšanas metodes uzņēmuma tehnisko, tehnoloģisko un organizatorisko procesu izvērtēšanai;
  • Veidot un ieviest kvalitātes pilnveides metodes, lai uzņēmums nepārtraukti paaugstinātu savu efektivitāti un produkcijas vai pakalpojumu kvalitāti;
  • Plānot un organizēt uzņēmuma iekšējo un ārējo auditu;
  • Uzturēt, aktualizēt un pilnveidot kvalitātes vadības dokumentāciju un izstrādi;
  • Veikt produkcijas kvalitātes kontroli ražošanas procesa laikā un gatavai produkcijai;
  • Veikt preventīvu darbību brāķa novēršanai.

Prasības:
  • Augstākā izglītība kvalitātes vadībā;
  • Vismaz 2 gadu pieredze līdzīgā amatā;
  • Teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Office);
  • Ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas;
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta, pozitīva attieksme pret darbu;
  • Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumu;
  • Prasme strādāt individuāli un komandā;
  • Spēja plānot un organizēt savu darbu;
  • Teicamas komunikācijas spējas;
  • Vēlme mācīties un papildināt savas zināšanas.

Piedāvājam:
  • Interesantu un dinamisku darbu, strauji augošā uzņēmumā;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1400,- EUR, papildus prēmija 25%  (pie noteiktu rezultātu izpildes);
  • Papildus bonusi (veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana, baseina apmeklējums);
  • Izaugsmes iespējas;
  • Profesionālu komandu.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt sadaļā Pieteikties!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400

Papildu informācija: Konkurētspējīgu atalgojumu no 1400,- EUR, papildus prēmija 25% (pie noteiktu rezultātu izpildes);

Atrašanās vieta

    Liepāja, Dienvidkurzemes novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Noteikts termiņš
SIA iCotton ir strauji augošs uzņēmums, kas ražo vates diskus, sausās salvetes, higiēnas preces sievietēm un neausto materiālu (ražotne atrodas Liepājā). Ražotne ar mūsdienīgu tehnoloģisko aprīkojumu, kas ļauj attīstīt pilnu ražošanas ciklu un ražot kvalitatīvu un pieprasītu produkciju, kas atbilst Eiropas standartiem.

Tev varētu interesēt arī:

Galvenais tehnologs
iCotton SIA
Liepāja
€ 1600
Beigu termiņš: 03.05.2024
Produktu speciālists(e) darbam Liepājā vai Rīgā
Tonus Elast
Liepāja
€ 1800 – 2000
Beigu termiņš: 24.05.2024
Klientu speciālists/-e
Cargoflex SIA
Rīga
€ 1500 – 3500