534
Iekšējā tiesiskuma un lietderības auditors/-e
Siguldas novada pašvaldība

Siguldas novada pašvaldība (reģ.Nr. 90000048152)
aicina darbā
IEKŠĒJĀ TIESISKUMA UN LIETDERĪBAS AUDITORU
(uz nenoteiktu laiku)

Galvenie amata pienākumi:

  • izstrādāt iekšējā audita stratēģisko un gada iekšējo audita plānu;
  • izstrādāt un aktualizēt iekšējos normatīvos aktus, kas nosaka iekšējā audita veikšanu;
  • organizēt un veikt uz risku novērtējumu pamatotus iekšējos auditus, kā arī ārkārtas pārbaudes un pēcpārbaudes pašvaldības struktūrvienībās un iestādēs;
  • dokumentēt audita gaitu, nodrošināt dokumentu identificēšanu, sistematizāciju, apriti, izpildi un saglabāšanu;
  • nodrošināt iekšējā audita izpildes un darba kvalitātes uzraudzību visos iekšējā audita posmos;
  • sagatavot lēmumu projektus par iekšējā audita jautājumiem izskatīšanai domes komitejās un sēdēs;
  • savas kompetences ietvaros sniegt konsultācijas, kuru mērķis ir pilnveidot iekšējās kontroles sistēmu un kura būtību un apjomu ir noteicis tiešais vadītājs;
  • savas kompetences ietvaros sadarboties un sniegt informāciju ārējiem auditoriem un revidentiem.

Prasības pretendentam:

  • otrā līmeņa augstākā izglītība (ekonomikā, finanšu, vadībā vai tiesību zinātnē);
  • pieredze ar amata pienākumiem saistītā audita vai revīzijas darbā ne mazāk kā 3 gadi pēdējo 5 gadu laikā.;
  • pārzināt ar darba pienākumu pildīšanu saistītos normatīvos aktos;
  • prasme dokumentu projektu un normatīvo aktu projektu sagatavošanā;
  • prasmes darbā ar datoru (MS Office programmas, Internet);
  • stratēģiskās un operatīvās plānošanas prasmes;
  • teicamas komunikācijas prasmes, iniciatīva, precizitāte, augsta atbildības izjūta.

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt dinamiskā vidē pašvaldībā, kuras sauklis Sigulda aizrauj!;
  • interesantu, radošu un atbildīgu darbu;
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 3 mēnešiem;
  • atalgojumu pirms nodokļu nomaksas no 2205.00 2321.00 euro.

Darba pieredzes aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 2.maijam ar norādi Iekšējā tiesiskuma un lietderības auditors nosūtīt sadaļā PIETEIKTIES, pa pastu Siguldas novada pašvaldībai, Pils iela 16, Sigulda, LV-2150 vai šajā adresē iesniegt personīgi. Informācija uzziņām pa tālruni: 68412264.

 Datu pārzinis ir Siguldas novada pašvaldība, reģistrācijas numurs 90000048152, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, kas veic personas datu apstrādi darbinieku atlasei.
Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā Pašvaldība/Privātuma politika, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2205 - 2321

Papildu informācija: • atalgojumu pirms nodokļu nomaksas no 2205.00 – 2321.00 euro.

Atrašanās vieta

    Sigulda, Siguldas novads, Latvija
    Sigulda

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Siguldas novada pašvaldība reģistrācijas Nr. LV90000048152
68412264

Uzņēmuma mājaslapahttp://sigulda.lv

Tev varētu interesēt arī:

Ceļojumu plānotājs/a
Osa Group SIA
Rīga
€ 1400 – 2200
Beigu termiņš: 03.05.2024
Zīmola vadītājs/-a uz projekta laiku (2 gadi)
Rīgas Stradiņa universitāte
Rīga
€ 2100
Beigu termiņš: 11.05.2024
Praktikants/-e – grāmatveža palīgs/-dze
KPMG Baltics SIA
Rīga
€ 720
Beigu termiņš: 02.05.2024