827
Geodis Calberson Finland Oy Latvijas filiāle
Loģistikas menedžeris/-e

Prasības kandidātiem:

  • Pieredze loģistikas menedžera amatā vismaz 2 gadi
  • Studijas transporta un loģistikas jomā tiek uzskatītas par priekšrocību
  • Obligātās angļu un latviešu valodas zināšanas (turku valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību)
  • Precizītāte darba izpildē
  • Labas komunikācijas prasmes

Darba pienākumi:

  • Kravu procesa koordinēšana
  • Operatīvo jautajumu risināšana
  • Komunikācija un sadarbība ar klientiem, partneriem un pārvadātājiem
  • Dokumentu administrēšana

Mēs piedāvājam:

  • Pilnas slodzes darbu, bruto algu no 1500-1900 EUR. (atalgojums ie atkarīgs no pieredzes un kvalifikācijas)
  • Veselības apdrošināšana
  • Uzasakot darbu - apmacības, palīdzību, atbalstu darba procesā
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500 - 1900

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Karīna Medecka
GEODIS ir piegādes ķēdes operators, kas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem savā jomā Eiropā un pasaulē. GEODIS ir daļa no SNCF Logistics, kas ir SNCF grupas biznesa līnija, kura ieņem pirmo numuru kā transporta un loģistikas operators Francijā un ceturto vietu Eiropā. Mūsu starptautiskā klātbūtne aptver 67 valstis ar tiešo klātbūtni un vairāk nekā 120 valstis ar globālu tīklu.
Transports un loģistika ir būtiska pasaules ekonomikai. Kā nozīmīgs starptautisks dalībnieks šajā nozarē, GEODIS ir veltīts pilnīgai visu ieinteresēto pušu apmierināšaanai. Mūsu darbaspēks, kas sastāv no vairāk nekā 39 500 vīriešu un sieviešu visā pasaulē, dalās tādās pašās vērtībās kā saistības, inovācija, uzticība, solidaritāte un aizraušanās, kas ir mūsu korporatīvās stratēģijas pamatā.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.geodis.com

Tev varētu interesēt arī:

Loģistikas speciālists/-e
PATA SIA
Rīga
€ 1800 – 2000
Beigu termiņš: 09.06.2024
Iepirkumu un piegādātāju vadītājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2500 – 4000
Beigu termiņš: 30.05.2024
SIA Aerones Engineering
Rīga
€ 1700 – 2000
Beigu termiņš: 24.05.2024