980
Galvenais grāmatvedis
KURBADS UN KO SIA

Prasības kandidātiem

Sagaidām:
  • Augstāko izglītību atbilstošā jomā (grāmatvedībā, finansēs, ekonomikā vai līdzvērtīgi)
  • Vismaz 3 gadu pieredzi galvenā grāmatveža amatā
  • Zināšanas finanšu pārvaldības, un grāmatvedības saistošajos normatīvajos noteikumos
  • Ļoti labas latviešu valodas zināšanas
  • Prasmes darbam ar grāmatvedības programmām
  • Analītisko domāšanu un spēju uzņemties atbildību par darba rezultātiem
  • Spēju sadarboties komandā un patstāvīgi organizēt savu darbu

Darba pienākumu apraksts

Galvenie pienākumi:
  • Grāmatvedības procesu plānošana, realizācija, nodrošināšana holdinga grupas uzņēmumiem
  • Algu un nodokļu aprēķini
  • Finanšu plūsmas izpratne un vadības konsultēšana grāmatvedības jautājumos
  • Gada pārskata un citu grāmatvedības atskaišu veidošana
  • Esošo grāmatvedības sistēmu un procesu optimizēšana
  • Struktūrvienības pārvaldība
  • Sadarbība ar valsts institūcijām un auditoriem

Mēs piedāvājam

Piedāvājam:
  • Stabilu darbu vadošā nozares uzņēmumā, mūsdienīgu darba vidi
  • Apmācības kvalifikācijas celšanai un jaunākās tehnoloģijas ikdienas darbam
  • Ikmēneša atalgojumu sākot no 3000 EUR bruto
  • Draudzīgus, atbalstošus kolēģus un saliedēšanās pasākumus

Darbu organizējam klātienē mūsu ērtajā birojā, un meklējam kolēģi pilnas slodzes darba laikam darba dienās.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 3000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Mazjumpravas iela 24

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Iveta Zilbere
29167999
Kurbads un Ko SIA - tirgus līderis, kas vairāk kā 30 gadus darbojas transporta pārvadājumu, un citās autonozares jomās. Uzņēmuma darbības profilu paplašina saistītie grupas uzņēmumi, kas strādā sporta, nekustamo īpažumu pārvaldības un citās nozarēs piesaistot vislabākos profesionāļus spēcīgajai Kurbads un Ko komandai.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.kurbads.lv

Tev varētu interesēt arī:

Galvenais grāmatvedis/-e
AS Kesko Senukai Latvia
Rīga
€ 3500
Beigu termiņš: 07.06.2024
Atlas Aerospace
Rīga
€ 3000 – 3200
Beigu termiņš: 24.05.2024
Galvenais/-ā Grāmatvedis/-e
Rītausmas Steel Constructions SIA
Rīga
€ 3000 – 3500
Beigu termiņš: 02.06.2024