2772
SIA Coffee Address
Kafijas un uzkodu pašapkalpošanās automātu uzpildītājs

Darba pienākumi:
  • Kafijas un uzkodu tirdzniecības automātu uzpildīšana un apkope

Prasības kandidātiem:
  • B autovadītāja apliecība;
  • Precizitāte un atbildības sajūta;
  • Uz rezultātu orientēts;
  • Pozitīva attieksme pret klientiem, kolēģiem un darbu;
  • Laba fiziskā sagatavotība (darbs ietver produktu pārvietošanu);\
  • Iespēja darbu uzsākt nekavējoties.

Mēs piedāvājam:
  • Atalgojumu līdz 1650 EUR (bruto) pēc pārbaudes laika;
  • Darbs maiņās (arī brīvdienās);
  • Nepieciešamās apmācības;
  • Modernu tehnisko nodrošinājumu, darba apģērbu;
  • Iespēju pilnveidoties un attīstīties;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Lai pieteiktos vakancei, sūtiet savu CV ar norādi "kafijas un uzkodu pašapkalpošanās automātu uzpildītāju vakancei" sadaļā "pieteikties".

Darba vieta: Rēzekne
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1650

Papildu informācija: līdz 1650 EUR (bruto) pēc pārbaudes laika

Atrašanās vieta

    Rēzekne, Rēzeknes novads, Latvija

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs
Coffee Address ir lielākais kafijas uzņēmums Baltijas valstīs, kas piedāvā kafiju birojam un līdzņemšanai. Šajā nozarē strādā jau kopš 1993. gada, un diennaktī servē vairāk nekā 250 000 tasīšu kafijas. Jau no pašiem savas darbības sākumiem, uzņēmums koncentrējas uz uzņēmumu apkalpošanu, un šobrīd var piedāvāt plašāko klientu servisa komandu, kas katru no saviem klientiem pazīst personīgi.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.coffeeaddress.com/lv

Tev varētu interesēt arī:

Metālapstrādes ceha darbinieks/-ce
SIA Aerones Engineering
Rīga
€ 1500 – 1600
Beigu termiņš: 04.05.2024
English Speaking Logistics Specialist (Daugavpils)
Cabonline Customer Service Latvia SIA
Daugavpils
€ 1000 – 1600
Beigu termiņš: 10.05.2024
Nekustamā īpašuma pārvaldnieks/-ce
City Service grupa
Tukums
€ 2000
Beigu termiņš: 24.05.2024