480
Rīgas Dzemdību nams SIA
Ekonomists/-e

SIA "Rīgas Dzemdību nams" (reģ.nr.40003194600) ir valstī lielākā un modernākā dzemdību palīdzības un prenatālās aprūpes iestāde ar 75 gadus lielu pieredzi dzemdību palīdzības un ginekoloģisko pakalpojumu sniegšanas jomā.

Lai saviem klientiem, pacientiem nodrošinātu pēc iespējas augstākas kvalitātes pakalpojumus, Rīgas Dzemdību nama darbība pastāvīgi tiek attīstīta, gan rūpējoties par personāla kvalifikācijas uzturēšanu un paaugstināšanu, gan ieviešot mūsdienīgas tehnoloģijas un inovatīvus darba risinājumus. Dzemdību namā strādā vairāk nekā 400 kompetenti un pieredzējuši darbinieki.

Aicinām darbā
Ekonomistu/-i

Galvenie amata pienākumi:
  • Piedalīšanās ES fondu projektu administrēšanā. Atskaišu sagatavošana un iesniegšana saskaņā ar MK noteikumiem par ES fondu projektiem.
  • Sekot līdzi iepirkumu līgumu izpildes termiņiem un summām, regulāri informēt par līgumu atbildīgās personas. Savlaicīgi un precīzi sagatavot informāciju juridiskajai daļai Iepirkuma uzraudzības biroja atskaitēm.
  • Nodrošināt apgādes rēķinu sadalījumu pa struktūrvienībām un finansējuma avotiem.
  • Veikt ikmēneša piemaksu no maksas pakalpojumiem un NVD ambulatorajiem taloniem aprēķinus un sagatavot atskaites.
  • Piedalīties maksas pakalpojumu cenu aprēķināšanā, izstrādāt un uzturēt pakalpojumu kalkulācijas. Izstrādāt Maksas pakalpojumu cenrāža grozījumu projektus.
  • Sagatavot ikmēneša atskaites par NVD apmaksātajiem pakalpojumiem. Nepieciešamības gadījumā sagatavot vēstuļu projektus NVD. Uzturēt nerezidentu parādu reģistru.
  • Uzturēt MS EXCEL datu bāzē informāciju par NVD neapmaksātajiem pakalpojumiem, sekot līdzi to apmaksai.
  • Piedalīties gada budžeta un investīciju plāna sastādīšanā, vadības procesu aprakstu sagatavošanā, veikt dažādus aprēķinus t.sk. NVD apmaksāto pakalpojumu pašizmaksas.
  • Detalizēti kontrolēt ieņēmumus un izdevumus un salīdzināt tos ar budžetu.
  • Sagatavot Veselības ministrijas, Nacionālā Veselības dienesta, Rīgas domes un citu institūciju pieprasīto informāciju.

Prasības pretendentiem:
  • Augstākā izglītība ekonomikas, finanšu vai grāmatvedības jomā.
  • Pamatzināšanas un izpratne par grāmatvedības procesiem, spēja orientēties finanšu aprēķinos, strādāt ar vairākiem finansējuma avotiem.
  • Izpratne par ES fondu administrēšanas sistēmu Latvijā un pieredze ar ES fondu finansējuma projektiem.
  • Precizitāte, analītiskā domāšana un spēja strādāt sistemātiski un patstāvīgi.
  • Ļoti labas datorprasmes - MS Office (Excel), HORIZON.
  • Darba pieredze ekonomikas, finanšu vai grāmatvedības jomā vismaz 5 gadi.

Par priekšrocību uzskatīsim:
  • Iepriekšējā darba pieredzi veselības aprūpes iestādē, NVD informācijas sistēmas pārzināšanu.

Piedāvājam:
  • Stabilu atalgojumu 1790.- EUR mēnesī;
  • Pilnas slodzes stabilu darbu
  • Ērtu darba vietu mūsdienīgā darba vidē
  • Atbildīgu un dinamisku darbu profesionālā komandā
  • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu
  • Veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika
  • Rīgas Domes noteiktās atlaides Rīgas sabiedriskajā transportā

Gaidām Jūsu pieteikumu un CV ar norādi "Ekonomists" sadaļā Pieteikties. Tālrunis informācijai 67011272

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām!
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1790

Papildu informācija: Stabils atalgojums (sākot no 1790.- EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas)

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office MS Excel Horizon
67011272

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.rdn.lv

Tev varētu interesēt arī:

Grāmatveža palīgs/-dze
PATA SIA
Rīga
€ 1300 – 1500
Beigu termiņš: 15.05.2024
Analītiķis ieguldījumu un finanšu tirgu nozarē
AS "Aquarium Investments" IPS
Rīga
€ 1200 – 2000
Beigu termiņš: 17.05.2024
Head of Financial Analysis and Reporting
VIA SMS Group
Rīga
€ 3300 – 4300