617
Puse Plus SIA
Noliktavas darbinieks/-ce

Poligrāfijas uzņēmums SIA Puse Plus (www.puseplus.lv) konkursa kārtībā aicina darbā noliktavas darbinieku, darbam Mārupē (darbs ar apsveikuma kartītēm u.c. drukāto produkciju).

Darba pienākumi:

  • gatavās produkcijas pasūtījumu komplektēšana,
  • preču pavaddokumentu izrakstīšana,
  • kārtības uzturēšana gatavās produkcijas noliktavā.

Prasības:

  • precizitāte, augsta atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu,
  • iemaņas darbā ar datoru.

Piedāvājam:

  • vakances atalgojums sākot no 1000 EUR pirms visu nodokļu nomaksas,
  • aktīvu darbu stabilā uzņēmumā,
  • stabilu atalgojumu,
  • labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus,
  • sociālās garantijas,
  • veselības apdrošināšana pēc darbinieka pārbaudes termiņa,
  • darba vieta, Mārupe, Mārupes novads, darba laiks 8.30 17.00, (sabiedriskā transporta iespējas 7. un 55. autobuss).

CV un pieteikuma vēstuli pievienot sadaļā "Pieteikties".
Vairāk informācijas mājas lapā www.puseplus.lv.
Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000

Papildu informācija: atalgojums sākot no 1000 EUR pirms visu nodokļu nomaksas.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    "Pamati", Mārupe, Mārupes novads

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
PUSE PLUS SIA
Uzņēmums PUSE PLUS dibināts 1997.gadā. Uzņēmuma misija ir Veicināt Kultūras faktoru Tradīciju apsveikt nosūtot vai pasniedzot glītu Kartīti, jo tieši šis jaukais cilvēku paradums ļauj mums visiem kopā attīstīt šo nelielo tirgus nišu, un pilnveidojot savu produkciju, uzturēt stabilu šo segmentu. PUSE PLUS ir viens no nedaudzajiem Latvijas kartīšu tirgus izveidotājiem, kura darbības uzdevums ir vērsts uz klientu apkalpošanas kvalitāti, padarot sniegtos pakalpojumus ātrus un ērtus, pilnveidojot uzņēmuma iekšējos procesus un kvalitātes kontroli. Preču piegādēs optimizēt pasūtījuma veikšanas laiku, tā panākot vēl lielāku klientu gandarījumu un lojalitāti pret uzņēmumā piedāvāto produkciju un pakalpojumiem.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.puseplus.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Asistents/-e klientu apkalpošanas nodaļā
VILKS SIA
Rīga
€ 1000
Beigu termiņš: 14.05.2024
Inženieris - rasētājs (darba vieta Dobele)
East Metal SIA
Dobele
€ 1800
Beigu termiņš: 15.05.2024
Ceļu būvju tāmētājs/-a
VIA SIA
Rīga
€ 1600 – 2500
Beigu termiņš: 03.06.2024