722
XBETON SIA
Būvdarbu vadītājs
XBETON SIA
XBETON SIA

XBETON SIA

SIA "XBETON" aicina pievienoties komandai Būvdarbu vadītāju.

Prasības kandidātiem:

  • sertifikāts būvdarbu vadīšanā (vai bez sertifikāta);
  • atbilstoša pieredze un izglītība būvniecības jomā;
  • laba izpratne par būvniecības procesiem un standartiem;
  • spēja plānot, organizēt un vadīt darbu komandā, labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • tehniskā izpratne un problēmu risināšanas prasme;
  • spēja iekļauties noteiktos termiņos un sasniegt rezultātu, iekļauties budžetā;
  • datorprasmes lietotāja līmenī;
  • BIS pārzināšana (nav obligāta);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Galvenie darba pienākumi:

  • spēt īstenot būvdarbu plānus, organizēt to darbu un kontroli;
  • sagatavot projekta dokumentāciju, uzturēt to kārtībā;
  • saplānot pareizu tehnikas un materiālu plūsmas nodrošināšanu;
  • darbs ar apakšuzņēmējiem, sadarbības partneriem, komandas vadība;
  • vadīt darbus objektos, nodrošināt to veiksmīgu izpildes kārtību;
  • kontrolēt objektu kvalitāti un to savlaicīgu nodošanu ekspluatācijā.

Mēs piedāvājam:

  • interesantu projektu realizāciju;
  • zinošus un profesionālus kolēģus;
  • darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu;
  • atalgojumu no 3200 EUR bruto un vairāk atkarībā no pieredzes un prasmēm.

Gaidīsim Jūsu CV sadaļā "Pieteikties".
Pieteikumā norādīt: "CV būvdarbu vadītāja amatam".
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 3200

Papildu informācija: atalgojums no 3200 EUR bruto un vairāk atkarībā no pieredzes un prasmēm.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
XBETON SIA

Tev varētu interesēt arī:

Būvdarbu vadītājs/-a ar pieredzi un ar pastāvīgiem komandējumiem uz Eiropu
Flexrock LTD
Rīga
€ 2800 – 3900
Beigu termiņš: 17.05.2024
Automatizācijas projektu vadītājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2000 – 2100
Beigu termiņš: 26.05.2024
Nekustamo īpašumu attīstības projektu vadītājs/-a
Hepsor SIA
Rīga
€ 3500
Beigu termiņš: 03.06.2024