2279
Enersense SIA
Sagādnieks/-ce / Noliktavas darbinieks/-ce

Mēs - SIA Enersense, esam starptautiskas enerģētikas un tehnoloģiju kompāniju apvienības Enersense uzņēmums.

Mūsu uzņēmuma darbības jomas ir augstsprieguma tīklu būvniecība, zemsprieguma un vidējā sprieguma tīklu būvniecība, telekomunikāciju tīklu būvniecība, energoindustrija un ēku būvniecība.

Aicinām līdz 23.05.2024. pieteikties pretendentus vakancei sagādnieks/noliktavas darbinieks.

Prasības kandidātiem
  • Augsta precizitāte un punktualitāte;
  • Labas komunikācijas prasmes;
  • Tehniskās zināšanas (telekomunikāciju, radio aparatūras) tiks uzskatītas kā priekšrocība;
  • B kategorijas vadītāja apliecība, vēlams BE.

Darba pienākumi
  • Aprīkojuma un iekārtu sagāde uz noliktavu;
  • Aprīkojuma un iekārtu sagāde uz objektiem visā Latvijas teritorijā;
  • Aprīkojuma komplektēšana;
  • Noliktavas, aparatūras, iekārtu un teritorijas uzturēšana kārtībā.

Mēs piedāvājam
  • Stabilu un dinamisku darbu;
  • Karjeras izaugsmi;
  • Veselības apdrošināšanas polisi;
  • Atalgojumu 1500 EUR bruto;
  • Transportlīdzekli nokļūšanai uz/no darba vietas.

Pretendenti aicināti sūtīt CV sadaļā "Pieteikties" vai zvanīt 67716811.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500

Papildu informācija: Atalgojums 1500 EUR bruto

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
67716811
Mēs darbojamies saskaņā ar starptautiskiem kvalitātes standartiem ISO 9001, ISO 14001 un ISO 45001.

Uzņēmuma mājaslapahttps://enersense.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Ražošanas plānošanas speciālists/-e
ISP Optics Latvia
Rīga
€ 1800 – 2000
Beigu termiņš: 09.05.2024
Noliktavas darbinieks/-ce
MOBILUKSS SIA
Rīga
€ 6 – 8.2
Ražošanas iekārtu tehniķis (mehāniķis)
Polipaks Ltd.
Beigu termiņš: 23.05.2024