400
Belam - Riga SIA
Automatizācijas inženieris, PLC programmētājs

SIA "Belam-Rīga" aicina pievienoties savam kolektīvam atbildīgu Automatizācijas inženieri / PLC programmētāju.

Darba pienākumi:
  • Programmatūras izstrāde PLC Codesys vidē;
  • HMI saskarņu izstrāde;
  • Tehniskās dokumentācijas izstrāde.

Prasības:
  • Izstrādes pieredze Codesys vidē (PLC modifikācija nav svarīga);
  • Izskatām studentus ar attiecīgu kvalifikāciju;
  • Iespējami neilgi komandējumi.

Piedāvājam
  • Aizraujošu darbu starptautiskos projektos un projektos Latvijā;
  • Darbu draudzīgā starptautiskā kolektīvā;
  • Kvalifikācijai atbilstošu stabilu atalgojumu;
  • Veselības apdrošināšana (pēc pārbaudes laika);
  • Personiskās un profesionālās pilnveidošanās iespējas;
  • Konkurētspējīga, Jūsu kvalifikācijai un sasniegumiem atbilstoša atlīdzība;
  • Darba grafiks: pirmdiena piektdiena, no plkst. 9:00 līdz 18:00.
  • Darba vieta - ērts birojs Rīgas centrā.
  • Darba alga no 2000Eur (bruto);
  • Mūsdienīgu darba vidi un materiāli tehnisko nodrošinājumu.

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt SIA "Belam-Rīga" sadaļā "pieteikties" ar piezīmi "Automatizācijas inženieris. PLC programmētājs".

Kontakttālrunis: +371 67013400
Darba laiks: Pilna slodze
Darba vieta: Rīga
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000

Papildu informācija: no 2000EUR (bruto)

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
+371 67013400

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.belam.lv

Tev varētu interesēt arī:

Automation Engineer
PICHE SIA
Latvija
€ 2600 – 3200
Beigu termiņš: 10.05.2024
Cloud Engineer - Webtracking (GCP)
Picanova GmbH filiāle Picanova Baltics
Rīga
€ 2900 – 3750
Customer & KYC Representative (12 month FTC)
GoCardless
Rīga
€ 1200 – 1400
Beigu termiņš: 30.05.2024