3727
PLASTENA SIA
Interneta veikala administrators/-e/ pārdevējs/-a

Vairāk nekā divdesmit gados veiksmīga darba SIA Plastena ir kļuvusi par vienu no tirgus līderiem, kas piegādā tehniskos materiālus, to sagataves un izstrādājumus. Vēlamies atrast kolēģus ne vienai dienai, mums nepieciešamas personības, kas vēlas augt un pilnveidoties kopā ar mūsu kompāniju un kļūt par pilnvērtīgiem komandas locekļiem.
Šobrīd uzņēmumam ir nepieciešams PĀRDEVĒJS - KONSULTANTS.

Nav svarīgi, kādā pārdošanas nozarē esat ieguvis pieredzi mums svarīgākas ir personiskās īpašības: komunikabilitāte, loģiskā domāšana, iniciativitāte, apzinība, iekšējā motivācija, psiholoģijas ziņas, laika plānošanas iemaņas, rezultatīvums, un ja esat pārliecināts, ka Jums ir pārdevēja talants būsiet īpaši gaidīts mūsu kolektīvā.

Interneta veikala administrators (-e)

Darba apraksts:
  • E- veikala administrēšana un attīstīšana;
  • Teksta un multimediju satura uzraudzīšana, jaunu preču pievienošana saturam, aprakstu veidošana;
  • Pasūtījumu koordinēšana, darbs ar satura vadības sistēmām: Prestashop, Logixis;
  • Tirgus konkurences analīze, risinājumu sniegšana;
  • Informācijas ievākšana, tīmekļa lapas ierakstu rakstīšana;
  • Informācijas sniegšana klientiem par precēm un pasūtījuma statusu.

Prasības kandidātiem:
  • Teicamas latviešu valodas prasmes;
  • Labas angļu un krievu valodas zināšanas;
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte, komunikabilitāte;
  • Augstākā izglītība (var būt pēdējo kursu students);
  • Labas iemaņas datorprogrammu lietošanā (MS Office);

Papildus prasības:
  • Pieredze e-komercijas nozarē;
  • Pieredze darbā ar Prestashop e-komercijas platformu;
  • Pieredze darbā ar attēlu apstrādes programmām (Photoshop, Corel Draw);
  • Pieredze strādājot ar SEO satura optimizāciju;

Uzņēmums piedāvā:
  • Iespēju realizēt visas savas idejas;
  • Iespēju uzlabot savas zināšanas un pilnveidot profesionālās iemaņas;
  • Kvalitatīvus darba apstākļus uzticamā un stabilā uzņēmumā;
  • Konkurētspējīgu, darba rezultātiem un kompetencei atbilstošu atalgojumu;
  • Stabilu atalgojumu no 1000.00€ netto, sociālās garantijas.

Ja tu esi komunikabls, motivēts, ja tev patīk e-komercija un tevi interesē viss, kas saistīts ar medijiem šis piedāvājums ir tieši tev! Tā ir lieliska iespēja kļūt par mūsu komandas locekli, pilnveidoties profesionālajā un personiskajā jomā.
Nosūtot savu pieteikumu SIA "Plastena", Jūs brīvprātīgi piekrītat pieteikuma dokumentā norādīto personas datu apstrādei darbā pieņemšanas nolūkā.

Paldies par atsaucību, sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.
Ja vēlies pievienoties SIA "Plastena" kolektīvam, sūti savu pieteikuma vēstuli un CV sadaļā "pieteikties".
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1396

Papildu informācija: no 1396 EUR bruto

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Katlakalna iela 1, Pļavnieki

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.plastena.lv

Tev varētu interesēt arī:

Tirdzniecības speciālists/-e - Konsultants/-e
RIPO FABRIKA SIA
Rīga
€ 1700
Beigu termiņš: 06.06.2024
Uzskaites specialists
Smarttek MIXTURE
Rīga
€ 900 – 2000
Beigu termiņš: 08.06.2024
Inventarizācijas datu apstrādes speciālists/-e
MAXIMA Latvija SIA
Rīga
€ 1100 – 1200
Beigu termiņš: 22.05.2024