3096
ORBERG SIA
Grāmatveža palīgs/-dze
ORBERG SIA
ORBERG SIA

ORBERG SIA

SIA "ORBERG" ir kvalitatīvu jumtu materiālu vairumtirdzniecības bāze. Esam vairāku pasaulē atzītu zīmolu oficiālais pārstāvis Latvijā un Baltijā. Šogad speram vairākus jaunus soļus savā attīstībā ceļam jaunas biroja/noliktavas telpas, papildinām piedāvāto produktu klāstu, kā arī veicam uzņēmuma zīmola maiņu. Aicinām savai komandai pievienoties kolēģi:

GRĀMATVEŽA PALĪGU

Darba pienākumi:
  • Ienākošo/izejošo pirmdokumentu apstrāde un sagatavošana
  • Avansa norēķinu, komandējumu uzskaite
  • Pamatlīdzekļu uzskaite
  • Statistikas atskaišu sagatavošana
  • Dabas resursu nodokļa aprēķināšana
  • Bankas darījumu savadīšana programmā
  • Asistēšana galvenajai grāmatvedei ikdienas darbā
  • Darbs ar grāmatvedības programmu MONEO (prasme ar šo programmu strādāt tiks uzskatīta par priekšrocību, bet nav obligāta visu iemācīsim)

Prasības kandidātam:
  • Izglītība grāmatvedībā, finansēs vai ekonomikā
  • Labas iemaņas darba ar MS Office (Excel, Word), Outlook
  • Spēja organizēt un plānot savu darbu
  • Precizitāte, atbildība un pozitīva attieksme
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas

Piedāvājam:
  • Apmācības
  • Radošu un interesantu darbu stabilā un strauji augošā uzņēmumā
  • Darbs atsaucīgā un draudzīgā kolektīvā
  • Veselības apdrošināšana pēc nostrādāta 1 gada
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Krūzes iela 3

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
ORBERG SIA
SIA ORBERG jumtu vairumtirdzniecības bāze ir uzņēmums, kas ilgus gadus darbojas jumtu tirdzniecības sfērā. Spēcīga komanda, kas vairāk kā 10 gadu laikā uzkrājusi pieredzi, sadarbojoties ar Eiropas lielākajām jumtu segumu rūpnīcām un Latvijas vadošajiem būvmateriālu veikaliem, arhitektiem un būvniecības speciālistiem. Saviem klientiem piedāvājam dažādus kvalitatīvus jumta segumus un aksesuārus.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.vinteko.lv

Tev varētu interesēt arī:

PATA SIA
Rīga
€ 1300 – 1500
Beigu termiņš: 15.05.2024
Lietvedis/-e
NRDATA POS SIA
Rīga
€ 1258
Beigu termiņš: 25.05.2024
Grāmatvedis/-e - Lietvedis/-e
Vollers-Rīga SIA
Salaspils
€ 1200
Beigu termiņš: 03.06.2024