616
Olaines Novada Pašvaldība
Olaines Sporta centra direktors/-e

Olaines novada pašvaldība izsludina pieteikšanos
Olaines Sporta centra direktora/-es amatam (prof. kods 1431 03) uz nenoteiktu laiku

Galvenie pienākumi:
  1. vadīt, plānot, koordinēt un kontrolēt Olaines Sporta centra darbību;
  2. vadīt iestādes finanšu un saimniecisko darbību, izstrādāt iestādes budžeta projektu;
  3. nodrošināt kvalitatīvus sporta norises procesus novadā;
  4. plānot sporta pasākumus un nodrošināt to īstenošanu;
  5. nodrošināt iestādei nodotā valsts vai pašvaldības īpašuma efektīvu izmantošanu un apsaimniekošanu;
  6. pārstāvēt iestādi pašvaldības un valsts iestādēs, sabiedriskajās organizācijās un tiesās.

Prasības kandidātiem:
  1. augstākā izglītība (vēlams sporta zinību nozarē vai ar kvalifikāciju sportā, vai vadības zinībās);
  2. vēlama pieredze iestādes vadīšanā (ne mazāk kā 2 gadus) vai sporta izglītības jomā;
  3. pieredze iestādes finanšu līdzekļu plānošanā un izlietošanā;
  4. pieredze sporta pasākumu plānošanā un īstenošanā;
  5. zināšanas par iestādes darba organizēšanu (darba likumdošana, lietvedība, finanšu jautājumi) un šo jomu reglamentējošu normatīvo aktu pārzināšana;
  6. vēlama praktiskā darba pieredze saimnieciskajā darbā un ēku uzturēšanā;
  7. teicamas organizatoriskās, komunikācijas un sadarbības prasmes;
  8. prasme vadīt komandu, motivēt darbiniekus, paust viedokli, pamatot savu rīcību un lēmumu;
  9. prasme uzstāties (runas kultūra), pašiniciatīva un prasme racionāli organizēt darbu;
  10. prasme strādāt ar informācijas tehnoloģijām;
  11. valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.

Mēs piedāvājam:
  1. interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu uz nenoteiktu laiku;
  2. labus darba apstākļus un stabilu atalgojumu (EUR 2225,00 pirms nodokļu nomaksas);
  3. sociālās garantijas;
  4. iespēju pilnveidot profesionālās zināšanas un pieredzi;
  5. veselības un dzīvības apdrošināšanu, apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem (pēc pārbaudes laika).

CV, motivācijas vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, redzējumu par Olaines Sporta centra darbības attīstības perspektīvām turpmākajiem 5 gadiem, vēlams (divas) rekomendācijas vai ieteikuma vēstules un citus dokumentus, kurus pretendents uzskata par nepieciešamiem, līdz 2024. gada 17. maijam (ieskaitot) lūdzam nosūtīt pa pastu vai iesniegt personīgi Olaines novada pašvaldībā Zemgales ielā 33, Olainē, LV-2114, vai elektroniski parakstītus nosūtīt sadaļā "pieteikties" ar norādi "Olaines Sporta centra direktors/-e".

Konkursa nolikums pieejams Olaines novada pašvaldības mājas lapā www.olaine.lv sadaļā VAKANCES.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs iekļauti atlases otrajā kārtā. Vakancei atbilstošākie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju, kuras laikā būs iespējams pārliecināties par darba jautājumu pārzināšanu un pieredzi.

Olaines novada pašvaldība informē, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlases norisi, personas datu apstrādes pārzine ir Olaines novada pašvaldība, kontaktinformācija: Zemgales iela 33, Olaine, LV-2114. Par Olaines novada pašvaldības veikto personas datu apstrādi varat uzzināt, sazinoties ar mūsu datu aizsardzības speciālistu. Datu aizsardzības speciālista kontakti: E-pasts datu.specialists@olaine.lv

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2225

Atrašanās vieta

    Olaine, Olaines novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.olaine.lv

Tev varētu interesēt arī:

Tehniskās daļas vadītājs
DelfinGroup AS
Rīga
€ 3000 – 3500
Beigu termiņš: 29.05.2024
Nekustamo īpašumu attīstības projektu vadītājs/-a
Hepsor SIA
Rīga
€ 3500
Beigu termiņš: 03.06.2024
Embedded engineer
Ubiquiti (Latvia) SIA
Rīga
€ 3000 – 7000
Beigu termiņš: 08.05.2024