3361
NORIUNORIUNORIU UAB
Jaunākais/-ā mārketinga speciālists/-e

Atpūtas un viesnīcu pakalpojumu e-veikals
GRIBU ATPŪSTIES
meklē
JAUNĀKO MĀRKETINGA SPECIĀLISTU

Gribu Atpūsties ir daļa no starptautiskā dāvanu un atpūtas pakalpojumu uzņēmuma Emoti Group:
  • Vairāk nekā 250 darbinieku
  • 24 miljonu eiro gada apgrozījums
  • Pārstāvēts piecās valstīs - Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā un Polijā

Mūsu misija - piedāvāt daudzveidīgas atpūtas iespējas Baltijas viesnīcās, sanatorijās un SPA par pievilcīgu cenu.

Ja Tu vēlies strādāt šajā projektā, kas katru dienu piedāvā cilvēkiem kvalitatīvu atpūtu un daudzpusīgas iespējas pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, tad noteikti lasi tālāk!

KĀDI BŪS TAVI PIENĀKUMI?
  • Digitālās komunikācijas plānošana, izveide un rezultātu analīze (Facebook, Instagram, LinkedIn)
  • Digitālās reklāmas kampaņu satura izveide
  • Jaunumu vēstuļu izveide un rezultātu analīze
  • SEO bloga rakstu veidošana
  • Uzdevumu formulēšana dizaina komandai
  • Tirgus vajadzību, tendenču, izmaiņu monitorings, jaunu ideju ģenerēšana
  • Mārketinga stratēģijas īstenošana kopā ar komandu

KO MĒS SAGAIDĀM NO TEVIS?
  • Pieredze darbā ar sociālo mediju platformām
  • Pieredze darbā ar jaunumu vēstuļu platformām
  • Interese par vizuālā satura veidošanu, inovācijām sociālajos tīklos
  • Spēja rakstīt iesaistošu tekstus
  • Orientēšanās uz rezultātu, pamatojoties uz rādītājiem
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas, labas angļu valodas zināšanas un krievu valodas pamatzināšanas

Par priekšrocību uzskatīsim:

  • Zināšanas par Google Analytics, Facebook reklāmām, SEO
  • Prasmes veidot video saturu sociālajiem medijiem, īpaši, strādājot ar Canva

KO MĒS PIEDĀVĀJAM?
  • Stabils atalgojums - no 1260€ pirms nodokļu nomaksas atkarībā no kandidāta pieredzes un prasmēm + motivējoša bonusu sistēma
  • Lieliska komanda - zinošs un draudzīgs padoms garantēts, kad vien darbā nepieciešams
  • Pašrealizācija - būsi iesaistīts lēmumu pieņemšanā un varēsi izmantot savas profesionālās iemaņas
  • Profesionālā attīstība - atbalstām pilnveidošanos konferencēs, kursos un apmācībās
  • Uzņēmuma pasākumi un izbraukumi
  • Darbinieka atlaide uzņēmumu grupas pakalpojumu iegādei
  • Darbs attālināti

Gaidīsim Tavu CV un īsu motivācijas vēstuli sadaļā "Pieteikties" līdz 14.05.2024.

Vairāk informācijas par Gribu Atpūsties: https://www.gribuatpusties.lv/lv/par-mums/par-mums
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1260

Papildu informācija: Stabils atalgojums – no 1260€ pirms nodokļu nomaksas atkarībā no kandidāta pieredzes un prasmēm + motivējoša bonusu sistēma

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 Google Analytics Facebook Ads SEO Canva

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Gribu Atpūsties

Tev varētu interesēt arī:

Grafikas Dizaineris
KURBADS UN KO SIA
Rīga
€ 1400 – 2200
Beigu termiņš: 24.05.2024
Digitālā mārketinga speciālists/-e
Rīgas Būvserviss SIA
Rīga
€ 1900 – 2300
Beigu termiņš: 25.05.2024
Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 15.06.2024