1326
Verte Auto SIA
Servisa klientu konsultants/-e

Ja esi gatavs/-a jauniem izaicinājumiem un Tev patīk darbs ar klientiem, tad Škoda oficiālais pārstāvis Latvijā VERTE AUTO SIA (vienotais reģistrācijas Nr. 50203080801) aicina Tevi savā komandā SERVISA KLIENTU KONSULTANTU(-I).

Galvenie pienākumi:

  • kvalitatīva klientu apkalpošana pēcpārdošanas procesa nodrošināšanai;
  • automobiļu servisa darba grafika organizēšana;
  • klientu informēšana par servisa piedāvātajiem pakalpojumiem un precēm un to pārdošana;
  • rēķinu noformēšana un nepieciešamās informācijas sagatavošana, ievadīšana uzskaites sistēmā;
  • darbs ar kases aparātu un maksājumu pieņemšanas termināli.

Prasības kandidātiem:

  • teicamas tehniskās zināšanas (teorētiskās un praktiskās) par automobiļu uzbūvi un darbību;
  • pieredze strādājot ar klientiem, teicamas komunikācijas prasmes;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office, noliktavu uzskaites programmām);
  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, darba procesā var noderēt arī angļu valodas zināšanas;
  • derīga B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • obligāta iepriekšēja darba pieredze pēcpārdošanas pakalpojumu jomā /par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze Volkswagen grupas autorizētajos servisa centros.

Piedāvājam:

  • būt profesionālas komandas sastāvā;
  • visu nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu kvalitatīvai darba izpildei;
  • atbildīgu un dinamisku darbu;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • savam ieguldījumam atbilstošu atalgojumu sākot no 1800,- līdz 2600,- EUR (bruto).

Ja šis darba piedāvājums Tevi ieinteresēja, tad lūdzam CV ar norādi SERVISA KLIENTU KONSULTANTS/-E iesniegt sadaļā Pieteikties līdz 13.05.2024.

Sazināsimies ar pretendentiem, kurus aicināsim uz darba interviju klātienē. Kandidātiem, kuri netiks uzaicināti uz otro atlases kārtu, jau iepriekš pateicamies un vēlam panākumus! CV saglabāsim uzņēmuma datu bāzē ne ilgāk kā 1 gadu vai līdz Servisa klientu konsultants/-e atlases procesa beigām.

VERTE AUTO | ŠKODA Mežciems
Biķernieku iela 125, Rīga
T +371 67 30 40 50
www.verteauto.lv
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1800 - 2600

Papildu informācija: Savam ieguldījumam atbilstošs atalgojums sākot no 1800,- līdz 2600,- EUR (bruto). Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika. Tehniskais nodrošinājums kvalitatīvai darba izpildei.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Biķernieku iela 125

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.verteauto.lv

Tev varētu interesēt arī:

Tirdzniecības pārstāvis/-e
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2000
Beigu termiņš: 18.05.2024
Volvo autoservisa klientu pieraksta konsultantu/-i
Mūsa Motors Rīga SIA
Rīga
€ 1600 – 2000
Beigu termiņš: 30.05.2024
B2B Pārdošanas speciālists/-e
Ādaži
€ 2400
Beigu termiņš: 23.05.2024