1233
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija
Jurists/-e

(reģ. Nr. 90000028796)
Konkursa kārtībā aicina darbā
juristu
uz nenoteiktu laiku

Darba pamatpienākumi:
  • nodrošināt juridisko atbalstu akadēmijas vadības institucijām;
  • konsultēt akadēmijas darbiniekus jautājumos, kuros nepieciešams juridiskais vērtējums;
  • nodrošināt akadēmijas iepirkumu procesa atbilstību normatīvo aktu prasībām, t.sk., izstrādāt nolikumus, nodrošināt paziņojumu publicēšanu Iepirkumu uzraudzības biroja Publikāciju vadības sistēmā un Elektronisko ieprikumu sistēmā;
  • veikt augstskolas dokumentu, kas saistīti ar JVLMA saistību uzņemšanos saskaņošanu, nepieciešamības gadījumā piedaloties šo dokumentu sagatavošanā;
  • izstrādāt augstskolas darbībai nepieciešamos iekšējos normatīvos aktus;
  • sagatavot Akadēmijas iebildumus un priekšlikumus par ārējo normatīvo aktu redakcijām;
  • atbilstoši pilnvarojumam pārstāvēt akadēmijas intereses tiesā un citās valsts un pašvaldību institūcijās;
  • savas kompetences ietvaros sagatavot lēmējinstitūciju lēmumu projektus;
  • juridiski sarežģītos jautājumos sagatavot vēstuļu, atzinumu, skaidrojumu, līgumu, lēmumu, iekšējo un ārējo normatīvo aktu un citu organizatorisko dokumentu projektus;
  • informēt JVLMA struktūrvienību vadītājus un darbiniekus par izmaiņām normatīvajos aktos;
  • savas kompetences ietvaros sniegt priekšlikumus augstskolas darbības pilnveidošanai.

Prasības pretendentiem/-ēm:
  • augstākā izglītība tiesībzinātnēs un jurista kvalifikācija;
  • vismaz divu gadu pieredze jurista amatā (vēlama pieredze darbā ar iepirkumiem);
  • ļoti labas saskarsmes prasmes;
  • atbildības sajūta, precizitāte un spēja patstāvīgi veikt uzticētos darba pienākumus;
  • spēja ātri reaģēt un pieņemt lēmumus par situācijai atbilstošu rīcību;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, Excel, Internet);
  • teicamas latviešu valodas zināšanas un labas angļu valodas zināšanas gan mutvārdos, gan rakstos.

Piedāvājam:
  • interesantu un dinamisku darbu radošā kolektīvā;
  • darba vietu Rīgas centrā K.Barona ielā 1;
  • astoņu stundu darba laiku darba dienās (vasarā var tikt saīsināti pieņemšanas laiki);
  • atalgojumu 2105,00 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • papildatvaļinājumu par stāžu;
  • iespēju bez maksas apmeklēt JVLMA organizētos koncertus.

Pieteikties darbā var, sūtot CV un motivācijas vēstuli ar norādi Jurists sadaļā PIETEIKTIES vai iesniedzot personīgi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, Krišjāņa Barona ielā 1, Rīgā, līdz 2024. gada 14. maijam.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2105

Papildu informācija: atalgojumu 2105,00 eiro pirms nodokļu nomaksas;

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Rīgas centrā K.Barona ielā 1

Darba veids

  • Pilna slodze
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (reģ. Nr. 90000028796) .

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā /JVLMA/ satiekas talantīgi studenti, erudīti pasniedzēji, ar zinātkāri apveltīti pētnieki un atsaucīgi darbinieki. Tā ir dinamiska vide, kurā jūtams liels jauneklīgums, radoša enerģija un eksperimentētāja gars. Katra sekunde signalizē mērķtiecīgu jauno mūzikas profesionāļu darbību, kas vērsta uz arvien kvalitatīvāka rezultāta sasniegšanu.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.jvlma.lv

Tev varētu interesēt arī:

Speciālists/-e juridiskajos jautājumos / Legal Specialist
ASV vēstniecība
Rīga
€ 2816 – 3942
Beigu termiņš: 26.05.2024
Regulatory Compliance Lawyer
Bilderlings Pay SIA
Rīga
€ 2300 – 2700
Beigu termiņš: 23.05.2024
Jurists (-e)
GS Core SIA
Rīga
€ 1700 – 1900